Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vaginahieronta

Hakusessa pidempiaikaista hierojaa.
Olen 43-vuotias, etsin miehestä hierojaa. Joka tuntee naisen, ei siis nuori. Mielellään yli 40. Harrastan myös kimppoja, mutta nyt intiimi kahdenkeskinen leikki.
Mies saa käsitellä vaginani sormin, eikä kavahda mikäli ja kun alan valumaan hieronnaassa.
Kyse on syvällisestä hieronnasta, joka kestää kaksikin tuntia....jokainen poimu hierotaan unohtamatta kohdunkaulaani.
Jossakin vaihesssa yhdyntää voi harrastaa, en halua rakastelua.
Paikka on.
8<50
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Missä päin olet? Minä olen Pohjanmaalla.

Äänestä

alkaa pikkuisen epäilyttää oletko NAINEN jos olet minulta saisit erittäin pitkän hieronnan ja tietysti suulla sormilla kaikella mistä pitäisit rakastan naisen tuoksua itse myös siisti hygenia kunnossa olen ollu liian kauan ilman lämpöä läheisyyttä naisen tuoksua hyvää kesän jatkoa toivottavasti sun toiveet täytetään

Äänestä

Herrasmies, joka osaa hieroa, eikä halua heti yhtyä valmiina rouvaa vaille. Olen napakymppinen mies, en siis enää poikanenen, ja tiedän kuinka naista kohdellaan ja nautintoa annetaan. Haluatko kokea sen ihanan tunteen?

1Äänestä

Jaa että kaksi tuntia pitäisi hieroa? En taida vaivautua, liian kovat vaatimukset sinulla.

1Äänestä

USA:n naisten voimistelujoukkueen entinen lääkäri Larry Nassar oli kuulemma vaginahieronnan ekspertti. Ainoa vika vaan, että Larry-setä, 55v, sai vähintään 140 vuoden vankeustuomion, joten tuskin on käytettävissä.

Äänestä

Feikkiavaus varmastikin. Vai että oikein kahden tunnin hierontaa ja asia esitetään vielä tavalla kuin se olisi miehelle jonkin lainen etu. Kohtuuttomia kuvitelmia itsestään joillakin.

Tuohon hommana löytyy siihen perehtyneitä maksullisia tekijöitä, eikä kaksi tuntiakaan ole ongelma kun vain laittaa rahat tiskiin.

1Äänestä
  • Tuossa osuit harvinaisen oikeaan, puit ajatukseni sanoiksi jo ennenkuin ehdin aloittaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hakusessa pidempiaikaista hierojaa.
Olen 43-vuotias, etsin miehestä hierojaa. Joka tuntee naisen, ei siis nuori. Mielellään yli 40. Harrastan myös kimppoja, mutta nyt intiimi kahdenkeskinen leikki.
Mies saa käsitellä vaginani sormin, eikä kavahda mikäli ja kun alan valumaan hieronnaassa.
Kyse on syvällisestä hieronnasta, joka kestää kaksikin tuntia....jokainen poimu hierotaan unohtamatta kohdunkaulaani.
Jossakin vaihesssa yhdyntää voi harrastaa, en halua rakastelua.
Paikka on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu