Voitollinen vedonlyönti mahdotonta

Anonyymi

Aloitin aktiivisen vedonlyönnin jalkapallossa ja hevosurheilussa noin 6 vuotta sitten. Keksin voitollisen vedonlyöntistrategian pitkän kokeilun jälkeen. Alkuun kaikki vaikutti erittäin hyvältä ja aloin saamaan tuottoa ihan kohtuullisesti, mutta noin 2 vuoden jälkeen mitkään vedonlyöntivälittäjät eivät suostuneet minun panostaa joko ollenkaan tai maksimissaan noin 10€ per veto. Nämä firmat ovat bettson, betsafe, bet365, sportingbet, nordicbet ja muutama muu pienempi. Onko muilla samanlaisia kokemuksia ja onko joku keksinyt ratkaisua tällaseen ongelmaan?
Veikkauksella en voi pelata, koska en löydä sopivia kertoimia voitolliseen pelaamiseen.

3

365

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jos tämä "voitollinen vedonlyönti" olisi mahdollista, et voisi veikata yhtään mitään. Ei olisi olemassa vedonvälittäjiä koska monet "voitollisen vedonlyönnin" harrastajat olisivat ajaneet vedonlyönti firmat konkurssiin ajat sitten. Herää. Voit toki lukea Vuoksenmaan ja muiden satuja mutta kumma kyllä, he ovat olleet niin hyvän tahtoisia etteivät ole pumpanneet kaivoja tyhjiin, eikö tämä ole omituista? Jos moiset kaavat pitäisivät paikkansa mitä Vuoksenmaa ja monet muut esittävät, eiköhän tuhannet pelaajat olisi jo aikoja sitten pumpanneet nämä kaivot tyhjiin, ja ihmettelen kyllä kovasti miksi herrat jakavat vihjeitään, itse ainakin olisin ajanut esim veikkauksen konkurssiin ajat sitten moisilla teorioilla, mutta kai he ovat sitten niin hyväntahtoisia, tai toinen vaihtoehto, ehkä he tienaavatkin juuri ihmisiä kusettamalla näillä "voitollisen veikkauksen" saduillaan? Mietippä sitä. Ilmaista lounasta ei ole.

    • Juuri tämän ulkomaalaisten vedonlyöntiyhtiöiden vilpillisyyden takia niitä ei tarvitse päästää suomen markkinoille. Ulkomaalaiset vedonlyöntiyhtiöt eivät hyväksy asiakkaikseen muita kuin tappiollisia pelaajia.

    • Anonyymi

      No ei ainakaan Nordicbetillä ole mitään ongelmia ollut vaikka isohkoja pelivoittoja olenkin nostanut. Jos tuo teoria olisi totta olisin saanut välittömästi bännit, koska nostoni olivat useita tuhansia euroja. Eikä ne olleet mitään casinolta saatuja tuurihiluja.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      153
      11021
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      53
      5269
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2473
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      31
      2169
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1731
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1594
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1280
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1206
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      98
      952
    10. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      916
    Aihe