Floor puhuu levynteosta

Anonyymi

Tietysti lady on ihastunut ympäristöön missä levyä tehdään.
https://www.facebook.com/floorjansen.singer/?__tn__=kC-R&eid=ARBS107cAe0LXVcJnn0AA57fK9f78ViXCeDLAOP4Yti6Ly7WihpK7p3tRoKC7TZ98ELUySH1_wWvyuob&hc_ref=ARSeMaiwm1mVtRVnsl0Kh2WPopWnHM7QeAtHju-Gy_lrCIr_k4lJeAL2KU0oHnzQBvA&__xts__[0]=68.ARDishedOEN_NqunGwTzIFq8f9WgJbN0iauoxdDMenUJxfoYLOoVV8XV0GMMlStKxGF3aEwOoEm4osB5T6eK-C_5dWl14FQ-ma4hdFDBt8pPdbh8WLAVAE1mdg3ojoBK0xasTCmZgiMUhVWzj2MmHD6zGJ7RTCse1QPVqpv5xHpF4oCPgoS2PVBFDMqkokTwqLHqW9mDLANEdhXqBIOvSYXuaXyWtgjoCPNYDgAyGP_wU01rOYDOIGFs6N0AzEZYOvxO-u45TSOCK5tgseJ84Ou5A7oGshamMJj98YaXRlpcVre7RRW4L_rvyYjQ16oQcIVyJePZXLBWcz1_c_yqCfOGvjBJe8T7b87gUNT26TAx49ugSntpn16PDQYhQvL79wZUo8yODDBg-yAfz-z3QXgYn-ehzTeOZqB_DTzg4HZSs3ImncHkgQ

8

150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuomaksen neroudesta puhuu jälleen...hyvä merkki siitä, että uusi musiikki kuulostaa ainakin laulajan mielestä nerokkaalta:)

    • Anonyymi

      Floorilla on tunnetusti kohtuuhyvä mielikuvitus.

    • Anonyymi

      Aika tyypillistä, että tolkuttomasti luontoa kuluttava kuuluisuus on huolissaan ympäristöstä ja ilmastonmuutoksesta. Vilkaisevat varmasti peiliin taviksia useammin.

      • Anonyymi

        Niin, onhan se kiertäminen melkoinen ympäristörikos.

        Levyjä ei vaan enää osteta entiseen malliin, joten siihen se sitten menee.


      • Anonyymi

        Bändin kiertäminen on pientä verrattuna yleisömassojen matkusteluun. Tämä on sitä vihreiden mainostamaa aineetonta kulutusta.


      • Anonyymi

        No en tiedä, jos ei kerran kolmessa vuodessa saa paahtaa sähköjunalla Helssinkiin kuulemaan Flooria, niin menee jo vähän tiukaksi.

        Amerikassa nyt ei osata edes esikaupunkialueelta pois ilman katumaasturia, mutta se on oikeastaan sen yhteiskunnan, ei Nightwishin vika.

        Eli lopputulemana on ihan positiivistä, että tulevat kuulijoiden luo. Äänimaisemamatkailulta ei tarvitse lähteä erikseen etelänmatkalle.


    • Anonyymi

      Paljon taas Iltasanomien ja Iltalehden lukijoiden kommentteja.

      Siis katkerien pikku luusereiden, joiden ainut ilo on se, että jollakin jossain mahdollisesti menee huonommin kuin heillä.

      Maailma olisi parempi paikka ilman teitä...mutta senhän toki tiedättekin...

    • Anonyymi

      Mitä Floor puhuu, kun tänne someseinien ulkopuolelle ei oikein kuulu? Mimmin olisi aika antaa suora S24-raportti, kun suomikin kuulemma sujuu ja ruotsikin. Täällä tuhannet fanit odottavat, että kehumme palkitaan huomionosoituksella.:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      904
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      768
    3. 55
      725
    4. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      43
      694
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      654
    6. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      44
      640
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      31
      629
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      577
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      570
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      516
    Aihe