Olen nelikymppinen fiksu, koulutettu ja kaunis vaalea nainen. Olen pitkän harkinnan tuloksena päättänyt aloittaa erilaisten palveluiden tarjoamisen.
Voin lähteä kanssasi elokuviin, syömään, teatteriin tai konserttiin. Ehkä jotain muutakin, jos olet siisti herrasmies.
Olen 174 cm pitkä ja painoa on noin 74 kg.
Haluan tutustua ensin ja olla varma molemminpuolisesta luottamuksesta!
-Helen
Voin lähteä kanssasi elokuviin, syömään, teatteriin tai konserttiin. Ehkä jotain muutakin, jos olet siisti herrasmies.
Olen 174 cm pitkä ja painoa on noin 74 kg.
Haluan tutustua ensin ja olla varma molemminpuolisesta luottamuksesta!
-Helen
Vastaukset 9
Vanhimmat
Iltaa, paljonko helenillä ikää, missäpäin, mitä veloitat?
40 vuotta. Hinta riippuu siitä, mitä tehdään. Noin 150-200€/ tunti.
Liikun Oulu-Kuopio-Kainuu alueella tarpeen mukaan.
aika raju hinta! Oikeesti kukaan nainen ei ole sen arvoinen, että maksaa edes puolta tuosta 150e. Jos toimii vaikka escortina, niin kyllä se korvaus on se elokuva, teatteri ja yhteinen ruokailu pari kymppiä. Seksistä sama pari kymppiä. Mutta ei viittäkymppiä tuntiveloituksena.
Näin on. Tossa alkaa toi ikäkin olla hieman painolastina, mikä on ehkä jäänyt huomaamatta ja hinta ihan hatusta revitty.
Nätit 20-30v mimmit antaa upeita palveluksia 150€ hintaan, mutta että 40v ja 150-200€.....good luck. Saa pyytää, kannattaa tarkistaa hintaa hetken päästä, onko ollut toivotusti myyntiä. Nää tällaiset hinnoittelut ja markkina-arvon tunnistaminen ei oikeesti kaikilla kulje käsi kädessä.
Älkäähän nyt. Ei se tyhmä ole, joka pyytää.
Joskus nelikymppinen on paljon paremmassa kuosissa kuin kolmekymppinen!
Nelikymppinen taitaa temput ja on itsevarma. Ei voi puhua samana päivänäkään parikymppisen kanssa. :)
Kyllä maksasin laadusta ja siististä naisesta. Tuol 50€:lla saa jotain hampaatonta raatoa.
Ihan normi hinta sanosin
Mul käy kotona 24 v erittäin hyvä kroppanen ja kaunis vaalea nainen, osaa myös hommansa niin suulla kuin alapäällä. Tuntiveloitus 150 e ja matkakorvaus 0.40 e / km tarjoilu jos on pitempään. Tosin jos esim. yötä niin hinta laskee jos ei kokoaika touhuta . Pakettihinta minulle on pe illlasta su aamuun 1200 e.