Olen nainen ja kiihotun siis hiustenleikkuusta ja ajelusta. En ole koskaan kertonut fetissistäni kellekkään. Itselläni on aina ollut pitkät hiukset joita ei koskaan ole leikattu lyhentämis mielessä.
Pienenä tykkäsin leikata nukeiltani hiukset pois kunnes löysin internetin ihmeellisen maailman ja youtuben head shave-videot. Nuorempana haaveilin lesboseksistä ja toistemme hiustenleikkuusta. Tosissani en ole koskaan ollut luopumassa omista hiuksistani, päinvastoin olen aina vaalinut hiuksiani enkä ole antanut edes kampaajan kajota niihin.
Nykytilanne on kuitenkin se, että nimenomaan omien hiusteni leikkuu kiihottaa. Haluaisin leikata itselleni lyhyen polkan, mutta en uskalla. Kaikista parasta olisi löytää saman mieltymyksen omaava mies joka leikkaisi ja ajelisi hiukseni. Ihmisten ilmoilla käyttäisin laadukasta peruukkia ja kaljua haluaisin vain kokeilumielessä kokeilla, mutta lyhyt sänkitukka tai pixiecut olisi ihana.
Onko siis olemassa miehiä jotka haaveilevat samasta asiasta?
Hyväksyvätkö miehet naisella lyhyen tukan, jopa millisiilin, olettaen että nainen on muuten kaunis ja naisellinen eikä mikään äärifeminismiä kannattava rekkalesbo?
Kuvitelkaa nyt siro ja lyhythiuksinen nainen istumassa ison kalun päälle, eikö muka kiihota?
Naisten hiustenleikkuu ja ajelu
12
1785
Vastaukset
- Anonyymi
Toimii kyllä ihan kiitettävästi tuo mulla. Muutaman kerran päässyt ihan kokeilemaan. Usein toi on kuitenkin eukoilla jonkin sortin vaihe.
Se hiusten ajelu on super-intensiivinen kokemus, silleen että sitä alkaa oikeen odottamaan :) Sano toki jos jotain yhteyksiä haluat ottaa. - Anonyymi
Itseäni kiihoittaa olla parturin viitan alla. Muistan jo ala-asteella, kun kävin parturissa, niin tuon liukaspintaisen viitan päälle pukeminen kiihoitti kovasti. Taisin saada parturissa jopa stondiksen, jota yritin kädelläni peittää.
https://fi.pinterest.com/barbarabakerhai/capes/ - Anonyymi
"Onko siis olemassa miehiä jotka haaveilevat samasta asiasta?"
Kyllä on. Itsekin katselen säännöllisesti Youtuben head shave -videoita ja nimenomaan naisten hiusten leikkaamista ja ajeluita. Minua kiihottaa kovasti lyhythiuksiset ja siilitukkaiset naiset. Olen vuosia haaveillut, että pääsisin leikkaamaan/ajelemaan naisen pitkät hiukset siiliksi. Minulla on kaikki parturoinnissa tarvittavat välineet valmiiina.
Jään odottamaan vastaustasi.- Anonyymi
Olisi muutenkin mukava keskustella aiheesta jonkun kanssa, jolla on samat mielenkiinnon kohteet.
- Anonyymi
Kyllä mua miehenä kiihottaa nainen jolla on lyhyt siilitukka tai jos olet oikein rohkea voisit vetää kaljuksi.
- Anonyymi
Lyhyttä siilitukkaa on kiva silittää, kuin kissan turkkia silittäisi😃
- Anonyymi
Jos siilin leikkaan niin onhan se kaljukin kokeiltava kokemuksen vuoksi, jos ei muuten! Voihan olla että tykästyisin ja pysyisin pääsääntöisesti siilissä ja välillä ajelisin kaikki pois. Äkkiäkös se kaljusta aina siiliksi kasvaa
-Ap
- Anonyymi
Ihan mukavinta olisi leikata suoraan pitkistä koneella siiliksi. Viitisen milliä olisi sopiva pituus. Tykkäisin leikata mahdollisimman pitkät hiukset ihanaksi siiliksi.
Hoikka nainen, lyhyt tukka ja iso kulli, nam... Vielä jotain seksikästä asua päälle, esim stayupit ;-)
- Anonyymi
Olen mies ja itselläni on sama fetissi, eli päästä leikkaamaan naisen hiuksia. Aivan parasta olisi, jos toinen olisi samalla tavalla mukana. Laita viestiä, jos olet vielä kuulolla ja kiinnostaa jutella asiasta.
- Anonyymi
Kuvani yleistetyssä muodossa voi katsoa vain deittisivustolla. Lempinimeni sivustolla https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSfVPjWvuDQ9pA0yhhouVl2_OJkEtn-QRnrtbInGQ0WzDxgZ8Q/viewform
Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1572558Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658