Ammattitaidoton ja vastuuton perusturvajohtaja on keskeinen ongelma kuntalaisille .
Keskeinen ongelma
8
112
Vastaukset
- Anonyymi
Näitä Pirkanmaalla riittää .
- Anonyymi
Ammattitaidottomat virkamiehet ajautuvat automaattisesti pienempiin kuntiin ja kaupungeihin koska ne ei menesty eikä niitä huolita suurempiin yhteisöihin .
- Anonyymi
Jos Suomi olisi oikeusvaltio niin vankilat olisi täynnä kuntien ja kaupungien virkamiehiä .
- Anonyymi
Ja jos hullut olis hoidossa niin tällästä jankutusta ei olisi näillä foorumeilla.
- Anonyymi
Voisitko kertoa kuinka natsimieliset virkamiehet saadaan hoitoon ?
- Anonyymi
Tiedän yhden perusturvajohtajan jolla on ollut vuosia pakonomainen tarve tuhota laiminlyönteineen ihmisiä ja perheitä .
- Anonyymi
Tietysti Urjalasta eikö niin?
- Anonyymi
Hyvä arvaus .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2123916Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii632485Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3922326- 472243
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321531Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5151295Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931271- 561257
- 721186
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251136