Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haaveitako vain?

Voi olla pelkkää hakuammuntaa, mutta antaisiko joku nainen hyväillä rintojaan ja halailla muuten vain. Helliä ja pitää hyvänä ja jos johtaa pidemmälle niin aina parempi

Ukm. 40 v
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei anna joten menehän saunan taakse ja hyppää kiikkuun akkas pettäjä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voi olla pelkkää hakuammuntaa, mutta antaisiko joku nainen hyväillä rintojaan ja halailla muuten vain. Helliä ja pitää hyvänä ja jos johtaa pidemmälle niin aina parempi

Ukm. 40 v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu