Toivottavasti hän

Ainakin syö riittävästi. Ja muutenkin voisi hyvin, toisin kuin itse.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikö sinulla ole ruokahalua vai oletko sairaana.

Äänestä
  • 24/7 .

    Äänestä

Söin äsken mämmiä ja samalla ajattelin sinua.

Äänestä

Hih ,itseäsi...


Pitkä drinkki mulle kevyt sellainen suopi 0.20 😱täyteen

Äänestä

Toivon sydämestäni, et ravitset itseäsi riittävästi, vaikkei tilanteemme etenisikään kuin Strömsöössä. Toivon samalla, et löytäisimme lopulta sen viisasten kiven, joka meidät toisi yhteen tai ainakin lähemmäksi toisiamme. Maltti on valttia sanotaan.

Äänestä
  • Kiitos yritän. Niin minäkin toivon. Jos sattuisit olemaan juuri hän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ainakin syö riittävästi. Ja muutenkin voisi hyvin, toisin kuin itse.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu