Reipas nakuilu ja seksi ulkona kiihottaa. Etenkin miesten välinen. Houkuttavin paikka rietasteluun ja nakuiluun olisi maatilan pihapiiri jossa saisi turvallisesti järjestää pienimuotoiset karkelot alasti. Toki asiaa kiinnostavammaksi tekisi vielä se raavas talon isäntä jolle kelpaisi posliinipeppu käyttöön. Saunoa ja nauttia Suomen kesästä estoitta kivassa seurassa.
Exhibitionismi
12
1507
Vastaukset
- Anonyymi
Kunhan pidät huolen, ettei kukaan ulkopuolinen näe ja pahastu näkemästään, koska pahennusta herättävästä itsensäpaljastelusta voi saada 6 kk vankeutta.
Eikö aloittaja juurikin kirjoittanut kuvauksen yksityisestä pihapiiristä, jossa edellämainittu on turvallista ja tapahtuu kaikkien yhteisymmärryksessä?
- Anonyymi
Mä tykkään ajella autolla, vain paita päällä ja muuten paljaana. Sepi
- Anonyymi
JoonasSalonen kirjoitti:
Joo, kulli vapaana on kiva ajella autolla.
Olisi kiva ajella sun kanssa.
Yleensä kulli seisoo ja todennäköisesti pakettiautoista ja rekoista sen näkee, mutta mitäs siitä. Kivaahan se olis, jos apukuskikin siinä vieressä seisottaisi. Vois vaikka runkatakin toista. Onhan siinä toinen kävi vapaana.
- Anonyymi
JoonasSalonen kirjoitti:
Yleensä kulli seisoo ja todennäköisesti pakettiautoista ja rekoista sen näkee, mutta mitäs siitä. Kivaahan se olis, jos apukuskikin siinä vieressä seisottaisi. Vois vaikka runkatakin toista. Onhan siinä toinen kävi vapaana.
Mä tykkään myös ajella muna esillä autolla, kiihoittavaa jos joku näkee esim. rekasta tai linja-autosta ;)
- Anonyymi
JoonasSalonen kirjoitti:
Joo, kulli vapaana on kiva ajella autolla.
Hih Hih!
Lättäpää. Loiskuuko yli?
Minun aikaansaannoksiani. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hih Hih!
Lättäpää. Loiskuuko yli?
Minun aikaansaannoksiani.Ilmoitit hänen profiilinsa poistettavaksi vaikka hänen viestinsä ei rikkonut minkäänlaisia sääntöjä.
Kiitos. Tämä(kin) ketju menee ylläpidolle esimerkiksi häiriköinnistäsi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hih Hih!
Lättäpää. Loiskuuko yli?
Minun aikaansaannoksiani.Sama matala otsainen sekasikiö käy kommentoimassa jokaista ilmoitusta. Sillä loiskuu ainoostaan päässä
Vaikka nakurannoilla naisia käy vähän, kulttuurimme sittenkin suhtautuu naisten ekshibitionismiin myönteisemmin kuin miesten. Tätä vain ei ole heti helppo havaita, koska olemme siihen niin tottuneet.
Mainonnassa havaitaan, että nainen voi olla täysin alaston, jos kuvakulma ei ole aivan suoraan edestä. Vastaavat miesten kuvat herättävät pahennusta. Muissa lehtikuvissa naiset voivat näyttää enemmänkin.
Puvuissa, varsinkin juhlapuvuissa, miehet ovat runsaasti peitettyjä, naiset joskus hyvinkin keveästi. Olemme siihenkin niin tottuneet, ettemme edes huomaa eroa.
Varhaiskantaisilla kansoilla oli vielä joitakin aikoja sitten yleistä, että naiset olivat kyllä koristettuina, mutta muuten aivan alasti, miehiltä taas pelit ja vehkeet piilotettuna.
Kyllä tämä palutuu siihen, että naiset tekevät voimakkaimman vaikutuksen esittämälla itsensä sellaisena kuin miehet haluavat, ja tuntevat olevansa ihailtuja, kun miehet katsovat. Tiedostamaton geeniperäinen käyttäytyminen. Naiset näyttävät, miehet katsovat.
Eikä tämä ole siskoille moite. Päinvastoin. Naiset ovat luonnollisia, suloisia ja ihania.- Anonyymi
kesäisin nakuilua ja runkkailua sopivissa paikoissa ja toiveena tulla yllätetyksi. Autoilu kokonaan ilman vaatetusta etenkin matalaa autolla. Olen huomannut, että vastaantulevasta autosta ei kovinkaa hyvin näe toiseen autoon.
Kerran oli kyydissä kaveri, joka autoon tullessa riisuutui kokonaan ja halusi, että ajan hiljakseen bussin vieressä ja myönnettä on, että sai katseita.
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.932168Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n452132Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501855Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751370- 861271
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191151Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311100Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men581048- 68969
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.285910