Kunnon kurssilla mennääs, 29.85€ on yksi KYC varmistettu Onekolikko.
Turhaan en ottanut pikavippiä Tycooniin.
Turvesauna LehtoPeat takaa Onecoinin
14
95
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt onOnen kurssi kohdallaan. Olen taloudellisesti vapaa ( 2.000.000 x 29.85€) teköö ison summan. Pian päästään pörssiin. Uraa!
Koskahan tämä (ilmeisesti?!?) rehellistä ja taitavaa ammattitoimintaa harjoittava tunnettu yritys havaitsee, että onecoin on sille RASITE. Toistain: RASITE.
Siellä Virroilla ja muilla KYRVÄNHEVONMAILLA ei taideta paljon lehtiä lukea eikä olla tällä planeetalla muutenkaan?
Näinkö on? Hei, mutakylpijät, onko hei hienoa kun saatte ojanpohjaa naamallenne?!?!?! Onko hauskaa kun pääsette ojan pohjasta kaivetut mudat naamalla SAUNAAN?!?!
(ei vittu... ei voi olla todellista)
MAUHMAUHHUAMUHUHAUHUAAAAAAA
Poijjaat!! Taasen!- Anonyymi
"Koskahan tämä (ilmeisesti?!?) rehellistä ja taitavaa ammattitoimintaa harjoittava tunnettu yritys havaitsee, että onecoin on sille RASITE. Toistain: RASITE."
Olen käynyt tuossa yrityksessä kaksi kertaa 100% onecoineilla ja toinen oli mahtava rentouttava turvesauna ja toisella kertaa ihana hieronta jossa lämpöinen hoitoturve oli selänalueella.
Sain myös keskustella tämän ystävällisen ja sympaattisen johtajan kanssa ja hän kertoi, että onecoinien kautta on tullut paljon uusia asiakkaita aina Seinäjoelta ja Vaasasta asti, jotka ostavat myös eurolla moninaisia tuotteita joita on myynnissä liikkeessä.
Johtaja kertoi, että heillä on myös vientiä ulkomaille, joista suurin ostaja on Japani, jonne hoitoturvetta toimitetaan aina tarpeen mukaan konttikaupalla. - Anonyymi
Näytä kuitti. Muuten ei uskota!
- Anonyymi
"Koskahan tämä (ilmeisesti?!?) rehellistä ja taitavaa ammattitoimintaa harjoittava tunnettu yritys havaitsee, että onecoin on sille RASITE. Toistain: RASITE. "
Sanoisin sinulle Avotampio, että onecoinin käytettävyys on sinulle RASITE. Toistan RASITE, koska olet julistanut että onecoinien arvo tulee olemaan aina NOLLA. Toistan NOLLA. Todistettavasti käytettävyys vain kasvaa, että siinähän kiemurtelet sarkasmisi(lue valheidesi) kanssa.
Ai niin, se oja josta nää mutakylvyt kaivetaan on sen naapuriviljelijän lehmien ja sikojen jätösten "laskuoja" ....
Repikää siitä, mutakylpijät ....
MUAHAAMMUHUUHAMUAHAHAHAHAAAA
Poijjaat!! Taasen!- Anonyymi
Mutasaunoittaja leikkii Onehippasta - vielä hetken. Pian totuus on kohdattava. Joku uhreista saattaa oikeasti suuttua ja silloin " hiippakunnan vaihto" on lähellä.
- Anonyymi
"Ai niin, se oja josta nää mutakylvyt kaivetaan on sen naapuriviljelijän lehmien ja sikojen jätösten "laskuoja" ....
Repikää siitä, mutakylpijät ....
MUAHAAMMUHUUHAMUAHAHAHAHAAAA"
Tiedoksesi, että kyse ei ole mutakylvyistä, vaan hoitoturvekylvyistä jotka ovat kaksi eri asiaa.
Hoitoturpeet nostetaan metrien syvyydestä tutkitusta hoitoturvekerroksesta. Hoitoturpeet ovat GTK:n tutkimia ja Suomessa/ulkomailla ei saa myydä eikä käyttää hoitoturpeita joissa ei ole tuoteselostetta jossa tietyt aineosat täyttävät kriteerit ja jos ei niin tuote ei kelpaa hoitoturpeeksi.
ps. Avotampio ei kannata aukoo päätään asioista joista ei tiedä mitään, koska tekee vain itsestään tyhmän suunsoittajan.
Terveisin LehtoPeat Oy:n kouluttama turvehoita/yrittäjä. Anonyymi kirjoitti:
"Ai niin, se oja josta nää mutakylvyt kaivetaan on sen naapuriviljelijän lehmien ja sikojen jätösten "laskuoja" ....
Repikää siitä, mutakylpijät ....
MUAHAAMMUHUUHAMUAHAHAHAHAAAA"
Tiedoksesi, että kyse ei ole mutakylvyistä, vaan hoitoturvekylvyistä jotka ovat kaksi eri asiaa.
Hoitoturpeet nostetaan metrien syvyydestä tutkitusta hoitoturvekerroksesta. Hoitoturpeet ovat GTK:n tutkimia ja Suomessa/ulkomailla ei saa myydä eikä käyttää hoitoturpeita joissa ei ole tuoteselostetta jossa tietyt aineosat täyttävät kriteerit ja jos ei niin tuote ei kelpaa hoitoturpeeksi.
ps. Avotampio ei kannata aukoo päätään asioista joista ei tiedä mitään, koska tekee vain itsestään tyhmän suunsoittajan.
Terveisin LehtoPeat Oy:n kouluttama turvehoita/yrittäjä.>ps. Avotampio ei kannata aukoo päätään asioista joista ei tiedä mitään ...
Vai niin. Kuinka sarkastinen sitä pitää olla että lukija ymmärtää kirjoittajan olevan sarkastinen, tai millaisia tunnusmerkkejä sarkasmista pitää antaa? Huomioiden myös että selittäminen pilaa sarkasmin.
Tosin, on myös niin että jos sarkasmi menee riittävän pitkälle lukijan/kuulijan on mahdotonta tehdä eroa onko kirjoittaja/puhuja tosissaan vai ei.
>Hoitoturpeet nostetaan metrien syvyydestä tutkitusta hoitoturvekerroksesta
Kyllä varmasti. Ei kai kukaan ihminen maailmassa voinut uskoa väittämääni "laskuojasta", saati ottaa sitä tosissaan?!?!?!
Mutta toistan edellisen lauseeni - ei ole sarkasmia - että rehellinen ihminen pysyisi kaukana onecoinista, tunnetusta pyramidihuijauksesta. Yrittäjä joka luovuttaa hyödykkeen onecoineilla TIETÄÄ luovuttavansa tuotteen ILMAISEKSI. Kukaan JÄRKEVÄ yrittäjä ei tee tuollaista.
Ja entä veroseuraamukset? Maksetaanko ALV ilmaiseksi annetusta hyödykkeestä? Tai lahjavero? Kuinka paljon yrittäjä luovuttaa hyödykettä ilmaiseksi? Tai saako hän kenties OIKEAN korvauksen jollain muulla tavalla? Millä? Eihän yritys voi toimia jos se suuressa määrin luovuttaa hyödykkeitä korvauksetta. Epäilykset nousevat!
MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAAAAAAA
Poijjaat!! Taasen!
- Anonyymi
Yritys joka julkisesti mainostaa hyväksyvänsä huijausvaluuttaa on kyseenalainen. Sellainen yritys kannattaa kiertää kaukaa.
Hoitavatko edes veroasiansa kunnolla, niinkuin rehelliset ihmiset tekevät? - Anonyymi
Häh häh ....
Lehmien jätöksiä levitellään naamalle ja otetaan maksu
Hähä häh
On aika ovelaa touhua. Lehto Peat! Lehmänjätökset! Lehto peat!- Anonyymi
Hyi!!
Muista Onen tärkein ominaisuus KYC!!!
KYC/ Onecoin ei ole rosvojen valuutta kuten Tri Rujo aikanaan vaahtosi.
- Anonyymi
Mutaa kuanoon sano virtahepo!
- Anonyymi
Kykillä kyykkimään kyykkiojaan ja mutaa naamaan! Ei siinä turvetta kaivata kun Onekoni tekee löröt !
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä292905- 1191195
- 58941
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu6937- 66905
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26877Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65834Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä37830Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu157811Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75764