Mistä saa miestä jos ei ole nättityttö?

Miehillä on nykyään ja varmaan aina ollut herkkulautanen edessä naisten suhteen. Hyvähän se vain on, että on. Kauniita naisia on enemmän kuin rumia. Toinen toistaan kauniimpia kaunottaria on tarjolla ja vitsi kun jotkut on saaneet semmoisen dna:n, että vain lihavuus voisi pilata sen täydellisyyden. Oih mitkä huulet ja mitkä kasvojen muodot. On kyllä miehillä herkkupöydässä valinnanvaraa ja kun miettii, että netti tulvii kauniiden naisten kuvia wau. Jos ei muuten kaunista ole juuri edessä niin hitto vaikka netin ääressä viihtyy. Enkä nyt puhu pornosta vaan ihan vaikka jonkun maijameikäläisen kuvaamasta lomavideosta.

Mitäköhän tämmöinen nainen voisi tehdä joka on noh ei parhaan dna:n saanut.
Kävin matkalla kreikassa ja ei sielläkään etelässä mitään huomiota saanut enempää kuin täälläkään. Pötypuhetta, että etelänmiehille kelpaa mikä tahansa.
Olin ravintolassa missä tanssittiin ja ikäiseni kauniit tytöt nostettiin pöydille tanssimaan ja vaikka olin nuori 20 v ja hoikkakin niin istuin tuolillani katselemassa miesten suuntiin ja vilkuttelin ja hymyilin, että mitäs meikäläinen. Saa tanssittaa minuakin.
Pääsin sitten rivitanssiin samalla kun mummot ja invalidit ja miehetkin haettiin. :D
Ei se mitään sinäänsä. Sama se. Ei seksi pakollinen asia ole.

Muutama muslimimies on tullut puhumaan minulle, mutta jo muutama lause paljasti, että ei ne seksin perässä olleet. Käyttäytyivät rumasti ja nauttivat siitä kun ahdistuin ja koitin vakuuttaa että en ole kiinnostunut. Silmistä ja puheesta oli jo tulkittavissa, että olen ruma huora. Oisin todennäköisesti päässyt niistä eroon jos oisin hypännyt kaulaan ja käynyt pussaamaan ja tarttunut housujen etumukseen. Poika ois juossu karkuun. Kunhan tulivat kertomaan, että olen likainen ja käyttäytymään oikein rumasti.

14

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ruma ja huora ei oo sama asia, ei kyöskään huora ja ruma... mut kerrot olevas hoikka... se on valttii...

    • kysyin terkkarilta, että leikkaisin nenän pienemmäksi. Se katto mua sillee että mitä ihmettä. Tavallinen kysymys. Ylähuuli on pieni vaikka alahuuli ihan nätti ja nenä on pitkä. Se ei käy kun on tyttö.

    • Anonyymi

      Osoita kiinnostusta ja hymyile vähän vanhemmalle miehelle niin jo lyötyy kiinnostusta sinustakin... Ellet sitten ole ns. sisältäkin ruma ja ilkeä. Kyllä sinullekin on joku olemassa.

    • Vanhoille eiih kiitos. Oon nyt jo 35 ja saman näköne kun ennenkii ja on mulla semmosia 70v miehiä. Ne semmoset on vähän kuin isän korvikkeita ja mitään seksiä ei niitten kaa kyllä ole. Joo kyllä se on sille tavalla että en nyt ala kyllä yli viiskymppisiä viel kattelemaan.
      35-49 paikkeilla saavat olla. En vaadi yhtään mitään mieheltä kunhan on miespuoleinen sillä olen hetero. Tai vaadin. Ei narkkaria tai jotai täys juoppoa sentään. Tavallinen on kova sana.

    • Anonyymi

      Mistäpäin olet? Kyselee mies 38v.

    • Anonyymi

      kotka

      • Mä Loviisan seudult.


      • Anonyymi

        Se on kaunis paikka. Oon käyny siellä kun siel on ne suurmarkkinat. Löytyy ihmeitä.



    • Anonyymi

      Kiitos, mutta eih. Puhelinseksiksi en kelleen ala tai käsipyyhkeeksi. Aika monta kertaa elämässä mies on luullut mua käsipyyhkeeksi tai läähättänyt puhelimeen. Lähinnä vanhat miehet halaa kaverillisesti ja sitten aina käsi osuu tissiin jopa sukulaiselta, Saa olla kokoajan sanomassa, että ei. Tietääkös ne vaari siellä vanhainkodissa, että olet karannut? Kysyn sitten :D hehe

      • 😞hyvin vastattu. Olis voinnu olla ihan kivaa tutustua sinuun.


    • Anonyymi

      Tarvin miehen joka menee yhdyntään asti ja myös mahdollisesti seurustelee johtuen miksikä suhde kehittyy. Oon aika paljon törmännyt just semmosiin että puheet on suuret ja mitään fyysistä tapahtumaa ei sitten ole tai ole mun kanssa. Oli mulla seksi suhde kerran. Mies oli koneella runkkaamassa ja mä ojensin paperia. Kysyin että tarviiks se mua mihinkään. Se ehotti, että voi laueta mun päälleni. Olin sillee että ..hmm.. ole vaa yksinäs. Lähdin hissukseen menemään. Tuntui jotenkin kävelevältä talouspaperirullalta. Tuskin tyyppi tajus että olin lähtenyt. Mietin, että miten suomessa ihmiset ees saa lapsia tai sitten olen aika tietämätön miten niitä oikeesti tehään.

    • Anonyymi

      Kaikki mahdollista... 55 mies kirjottelee joka tarttu tuohon hoikkuuteen.

    • Anonyymi

      Lähetin viestiä, kun aloittajalla rekisteröity nimimerkki, mutta ei mennyt perille.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      80
      5939
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      290
      5251
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3304
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      10
      2736
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2713
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1655
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1585
    8. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1450
    9. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      30
      1439
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      176
      1033
    Aihe