Miehillä on nykyään ja varmaan aina ollut herkkulautanen edessä naisten suhteen. Hyvähän se vain on, että on. Kauniita naisia on enemmän kuin rumia. Toinen toistaan kauniimpia kaunottaria on tarjolla ja vitsi kun jotkut on saaneet semmoisen dna:n, että vain lihavuus voisi pilata sen täydellisyyden. Oih mitkä huulet ja mitkä kasvojen muodot. On kyllä miehillä herkkupöydässä valinnanvaraa ja kun miettii, että netti tulvii kauniiden naisten kuvia wau. Jos ei muuten kaunista ole juuri edessä niin hitto vaikka netin ääressä viihtyy. Enkä nyt puhu pornosta vaan ihan vaikka jonkun maijameikäläisen kuvaamasta lomavideosta.
Mitäköhän tämmöinen nainen voisi tehdä joka on noh ei parhaan dna:n saanut.
Kävin matkalla kreikassa ja ei sielläkään etelässä mitään huomiota saanut enempää kuin täälläkään. Pötypuhetta, että etelänmiehille kelpaa mikä tahansa.
Olin ravintolassa missä tanssittiin ja ikäiseni kauniit tytöt nostettiin pöydille tanssimaan ja vaikka olin nuori 20 v ja hoikkakin niin istuin tuolillani katselemassa miesten suuntiin ja vilkuttelin ja hymyilin, että mitäs meikäläinen. Saa tanssittaa minuakin.
Pääsin sitten rivitanssiin samalla kun mummot ja invalidit ja miehetkin haettiin. :D
Ei se mitään sinäänsä. Sama se. Ei seksi pakollinen asia ole.
Muutama muslimimies on tullut puhumaan minulle, mutta jo muutama lause paljasti, että ei ne seksin perässä olleet. Käyttäytyivät rumasti ja nauttivat siitä kun ahdistuin ja koitin vakuuttaa että en ole kiinnostunut. Silmistä ja puheesta oli jo tulkittavissa, että olen ruma huora. Oisin todennäköisesti päässyt niistä eroon jos oisin hypännyt kaulaan ja käynyt pussaamaan ja tarttunut housujen etumukseen. Poika ois juossu karkuun. Kunhan tulivat kertomaan, että olen likainen ja käyttäytymään oikein rumasti.
Mistä saa miestä jos ei ole nättityttö?
14
50
Vastaukset
- Anonyymi
Ruma ja huora ei oo sama asia, ei kyöskään huora ja ruma... mut kerrot olevas hoikka... se on valttii...
kysyin terkkarilta, että leikkaisin nenän pienemmäksi. Se katto mua sillee että mitä ihmettä. Tavallinen kysymys. Ylähuuli on pieni vaikka alahuuli ihan nätti ja nenä on pitkä. Se ei käy kun on tyttö.
- Anonyymi
Osoita kiinnostusta ja hymyile vähän vanhemmalle miehelle niin jo lyötyy kiinnostusta sinustakin... Ellet sitten ole ns. sisältäkin ruma ja ilkeä. Kyllä sinullekin on joku olemassa.
Vanhoille eiih kiitos. Oon nyt jo 35 ja saman näköne kun ennenkii ja on mulla semmosia 70v miehiä. Ne semmoset on vähän kuin isän korvikkeita ja mitään seksiä ei niitten kaa kyllä ole. Joo kyllä se on sille tavalla että en nyt ala kyllä yli viiskymppisiä viel kattelemaan.
35-49 paikkeilla saavat olla. En vaadi yhtään mitään mieheltä kunhan on miespuoleinen sillä olen hetero. Tai vaadin. Ei narkkaria tai jotai täys juoppoa sentään. Tavallinen on kova sana.- Anonyymi
Mistäpäin olet? Kyselee mies 38v.
- Anonyymi
kotka
- Anonyymi
Se on kaunis paikka. Oon käyny siellä kun siel on ne suurmarkkinat. Löytyy ihmeitä.
- Anonyymi
Kiitos, mutta eih. Puhelinseksiksi en kelleen ala tai käsipyyhkeeksi. Aika monta kertaa elämässä mies on luullut mua käsipyyhkeeksi tai läähättänyt puhelimeen. Lähinnä vanhat miehet halaa kaverillisesti ja sitten aina käsi osuu tissiin jopa sukulaiselta, Saa olla kokoajan sanomassa, että ei. Tietääkös ne vaari siellä vanhainkodissa, että olet karannut? Kysyn sitten :D hehe
- Anonyymi
Tarvin miehen joka menee yhdyntään asti ja myös mahdollisesti seurustelee johtuen miksikä suhde kehittyy. Oon aika paljon törmännyt just semmosiin että puheet on suuret ja mitään fyysistä tapahtumaa ei sitten ole tai ole mun kanssa. Oli mulla seksi suhde kerran. Mies oli koneella runkkaamassa ja mä ojensin paperia. Kysyin että tarviiks se mua mihinkään. Se ehotti, että voi laueta mun päälleni. Olin sillee että ..hmm.. ole vaa yksinäs. Lähdin hissukseen menemään. Tuntui jotenkin kävelevältä talouspaperirullalta. Tuskin tyyppi tajus että olin lähtenyt. Mietin, että miten suomessa ihmiset ees saa lapsia tai sitten olen aika tietämätön miten niitä oikeesti tehään.
- Anonyymi
Kaikki mahdollista... 55 mies kirjottelee joka tarttu tuohon hoikkuuteen.
- Anonyymi
Lähetin viestiä, kun aloittajalla rekisteröity nimimerkki, mutta ei mennyt perille.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585564KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1973607Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182428Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222375Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91258Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT651058- 1021048
- 851023
Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181022Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79975