polttomoottori vituttaa

Täytyy käydä tankilla.
Kotona tarkkaan jatkossa suoralla sähköllä ei vituta.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Vitutuksen poistoon tesla.

Äänestä

Vituttaa niiden hakikin ja moottorin äänet.
Kaikki niissä vituttaa.

Äänestä

Vittu että vituttaa polttoaineen öljyn käry.

Äänestä

Polttomoottori arvo nolla euroa.
Nämä kiellettävä heti.
Rieselkäyttöinen räjäytettävä.

Äänestä
  • Niin ja varmaan kaljasi ja ruokasi, sekä useita kymmeniä tonneja muuta tavaraa kuljettaa satojen kilometrien päähän joku pieni näppärä sähköauto jota ladataan useita tunteja monta kertaa matkan varrella.

    Ajattele nyt edes hiukan järjellä.

    Äänestä

Vituttaa kun näkeekin polttomoorin.

Äänestä
  • Ja bemarit savuttavat aamutuimaan öljykäryä nokkahan??

    Äänestä

Vituttaa tämä kun näin on.

Äänestä

Vituttaa olla aina ratissa kiinni.

Äänestä

Sua varmaan vituttaa elämä itse eli olisi parempi mennä korpeen telttaan asumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Täytyy käydä tankilla.
Kotona tarkkaan jatkossa suoralla sähköllä ei vituta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu