Silmät päästä

Torso

Siitä hommasta saa kuvan ruottalaisesta jääkiekosta
ku tullaan takaapäin ja yritetään repiä silmät päästä..voi ristus mitä hommaa!!!

5

862

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rapido

      Ei hemmetti mikä sika tämä Nilson on. Kaikki ei todellakaan ole kotona jos tollasta aletaan jääkiekossa voittamisen takia tekemään. Ja seuraavaan matsiin valmentaja käskenyt pelaamaan vielä härskimmin! Miten tosta voi enää härskimmäksi mennä? Minkälainen moraali on ihmisellä joka käy kiinni toisen ihmisen silmiin? Jos toi suomalais pakki koskinen olisin, niin syytteen nostaisin. Linnaan tommonen ruottlaispaska, ja valmentaja mukaan!

    • Turpaa vaan, ja vankilaan

      Olen varmaan elänyt jossain kuusimettässä, kun en ole tollaisesta tiennyt. Onko jossain lisätietoa tuosta? Kuvaa? Tai ehkä ei sittenkään kuvaa, jaa no, en tiedä.

    • Asiantuntija-Håkan

      Sairainta mitä oon koskaan lätkässä nähny. Se Nilson pitää saada vastuuseen teostaan. Sehän on selkeästi törkeä pahoinpitely-yritys. Ihminen joka yrittää repiä toiselta silmiä päästä ei voi olla henkisesti tasapainoinen. Silmien repiminen päästä on pahuuden merkki. Elinikäinen pelikielto ja kalterien taka mies. Niin kuvottava juttu se oli. Nämä hifkin kolttoset ei oo mitään Nilsonin silmien kaivamisen rinnalla..

    • minä

      löytyskö jostain kuvaa tilanteesta? jos löytyy ni linkkiä kehiin. yritin etsiä mut toi ruotsi ei oikein taivu.

      -Kalle 4ever-

      • Asiantuntija-Håkan

        Etsi sieltä ku en viitsi käydä enää katsomassa kyseistä kuvää ku laatta meinaa lentää niin en linkkiä nyt sulle saa..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2385
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      69
      1130
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1097
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      77
      803
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      658
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      615
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      27
      581
    Aihe