Ruotsalainen TV-yhtiö yrittää alkaa levittämään Ruotsille ja ruotsinkielelle
myötämielistä probagandaa. Persuja on Suomessa, niin paljon, että kääntämällä toiselle kanavalle tai TV sulkemalla sen esittäminen ei kannata.
Baba Lybeck on täynnä Persu vihaaa.
Viiden jälkeen MTV:llä Persu vihamielinen ohjelma!
18
264
Vastaukset
- Anonyymi
Baba Lybeck on täynnä Persu vihaaa.
Kukapa järkevä ihminen ei olisi.- Anonyymi
Ei hän voi olla järkevä koska hän on nainen. Kaikki naiset on hölmöjä ja heikkoja kanoja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei hän voi olla järkevä koska hän on nainen. Kaikki naiset on hölmöjä ja heikkoja kanoja.
ja sinä mielisairas palstahäirikkö, joka kommentoi itselleen, välillä suvakkina ja välillä natsina.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei hän voi olla järkevä koska hän on nainen. Kaikki naiset on hölmöjä ja heikkoja kanoja.
Ja sinä potentiaalinen peräkammarin poika. Et kai ole tuhkaluukkumiehiä, kun naisia tuolleen syrjit?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ja sinä mielisairas palstahäirikkö, joka kommentoi itselleen, välillä suvakkina ja välillä natsina.
Rkp on rasistinen liike, tutkittu ja todettu, istuvat sdp hallituksessa tietysti.
https://keskustelu.kauppalehti.fi/threads/rkp-ja-rasismi.198429/
- Anonyymi
Minusta on hauska nähdä kuinka vihaiseksi ja epäsuvaitsevaiseksi Suvakki voi tulla kun hänet ärsytetään raivon partaalle. Sitten nauretaan yhdessä hänen voimattomuudelle kun ei voi tehdä asialle yhtään mitään.
- Anonyymi
Muistele tuota ketjua, kuinka raivopäinen voikaan olla palstahäirikkö natsi.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15865918/no-nyt-nayttaakin-sellaiselta-sairaan-mielen-tuotokselta-palsta-kuten-ilman-yllapitoa-kuuluu - Anonyymi
Olet siis kiusaaja luonteeltasi kun nautit toisen saamisesta raivon partaalle. Monen narsistin olen nähnyt toimivan samoin.
Tänään selvisi, että Stan Saanila tulee Uutisvuotoon. Persuviha on siinä ohjelmassa selvä. MTV on muuttunut ruotsinkielisten Persuvihaajien kanavaksi.
Suosittelen ihmsiä siirtymään kanavalta katsomaan, vaikka Youtubea.
Siellä on monia Persuja kinnostavia skriimejä. Unohtakaa MTV.- Anonyymi
Persujen puheet saavat yhä useamman halveksimaan heitä. Vihaaminen on paremminkin persujen tapaista.
Vaikka välillä tuntee sääliäkin heitä kohtaan, koska ovat puolue-eliitin höynäyttämiä. - Anonyymi
Veteraanit kääntyisivät haudoissan jos näkisi tämän perussuomalaisten uhriutumisen. Vähä ny selkärankaa eikä jatkuvaa ulinaa jostain persuvihasta ja milloin mistäkin kun joku sanoo takaisin.
- Anonyymi
Oliko vihapuhetta ja rasismia persuja kohtaan? Ja peräti sananvapauden rajoittamista ja muuta haukkumista ja räkyttämistä?
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/vihreisiin-kuulunut-poliisi-jatkaa-tutkinnanjohtajana-perussuomalaisten-kansanedustajan-tutkinnassa/7512742#gs.vrgica
Poliisia käytetään Persun maineen lokaamiseen. Samoin Martin Scheinin lausuntoja. Ihmiset miettivät, että Persut ovat tehneet väärin, kun asia uutisoidaan.- Anonyymi
On se niin helevetin outoa ja kummallista, että kaikki ei-persut ovat persuile ihan vihamielisiä ja ihan täysin syyttä - eikös vaan!
Vilkaskaapas persut oikeasti peiliin - kirjoitelkaa vähemmän niitä älyvapaita rasistisia ja natsistisia luomuksianne keskustelupalstoille!
Normaalit suomalaiset eivät jaa kanssanne teidän muukalaisvihaanne eikä muutakaan järjetöntä toisten ihmisten haukkumista!!!- Anonyymi
Määrittele normaali Suomalainen?
Oletko sinä muka normaali?
- Anonyymi
Näillä polpon poliittisen poliisin suomalaisvastaisilla toimilla EI OLE MERKITYSTÄ
koska eduskunnassa on kansanedustajalla poliisin valtuudet ylittävä IMMUNITEETTI
tehty juuri vihreitä suomalaisvastaisia ulkomailta mallia ottavia vastaan jotka hyysäävät matua suomalaisten sijaan
Perussuomalasiten ryhmä 39 RIITTÄÄ SÄILYTTÄMÄÄN PUOLUEEN JÄSENTEN IMMUNITEETIN siksi äänten hajautuksen estäminen vaaleissa on tärkeää
SUOMALAISTEN ASIAA AJAVIA KANSANEDUSTAJIA EI SAADA VAINOTTUA EDUSKUNNASSA - Anonyymi
Baba Lybeck järjesti tyttärensä mainostamisen tänään viiden jälkeen ohjelmaan erikoisvieraiksi. Kaikki keinot käyttöön, että äänestäkää tyttö voittajaksi. Kyllä oli Baballa yliampuvaa makeilua.
- Anonyymi
Aika monet on täynnä punikkikommarivihaa, näitäkin on Suomessa aivan liikaa, vai mitä sanoo demukkikommari?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki1133795Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma463311Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest252600- 2012487
Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem242462Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?
Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu371670- 1131451
Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa
Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt1571366Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!
Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja331346Jos elämäsi ihminen
on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt721152