Konversio Sportster

Anonyymi

Verrattuna alkuperäiseen 1200 Sportsteriin. Vastaako alkupetäistä, onko ollut ongelmia? Jälleenmyyntiarvon luulisi olevan aidolle 1200 Spotylle eduksi.

8

245

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Toteutuksen onnistuminen riippuu täysin tekijästä ja kun tekijöitä on monenkirjavalla tietotaidolla, niin myös konversion lopputulos saattaa olla mitä tahansa.

      En usko konversiomalleilla olevan kovinkaan kysyntää käytettynä ellei kysymyksessä ole todella halpaan hintaan myytävä peli. Nettimotossakin samat konversiomallit tuntuu olevan koko ajan myynnissä, eikä kauppa tunnu käyvän.

    • Anonyymi

      Kukaan terveellä järjellä varustettu ei tuommoiseen sekaannu , mieti ny ihan itte , jäitä hattuun , halpa pyörä voi tulla sitten todella kalliiksi.

    • Anonyymi

      Juu, ei kannata konversio pyörää ostaa, aidonkin 1200:n saa käytettynä samaan hintaan.

    • Anonyymi

      Konversioista on mahdoton tietää miten muutokset on tehty. Yhtä monta tulosta kuin on tekijääkin.

    • Anonyymi

      Sporaa ei kannata muutenkaan ostaa vaikka onkin paras härley. Paitsi jos on tissit.

    • Anonyymi

      Osta ennemmin virago tms. saat enempi vastinetta rahoillesi , viritykset eivät kestä missään hd:ssa.

      • Anonyymi

        Mikäs toi virago on?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikäs toi virago on?

        Se on taitaa olla ainakin horoskooppimerkki tai jotakin sinnepäin eli ymmärrettävästi ei ehkä siksi kovin tunnettu HD-keskusteluketjussa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      71
      2772
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      75
      2328
    3. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      75
      2178
    4. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      2
      2075
    5. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      5
      1494
    6. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      10
      1439
    7. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      78
      1162
    8. Taas alkoi soidinmenot.

      Ja historia toistaa itseään. Myönnän, että on varmasti semmoinen, mikä sinulle sopii. Innokas ja päällekäyvä eikä tuppis
      Ikävä
      8
      1070
    9. Mitä eniten haluat

      Kaivatustasi.
      Ikävä
      69
      1067
    10. No miten meni?

      Onko voittaja olo? Tunnetko onnistumisen riemua? Vastasiko lopputulos odotuksia? Kauaksi ajettu 😘
      Ikävä
      119
      1024
    Aihe