Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Insesti leikit

Onko nämä yleisiä kun niistä ei näytä paljon olevan juttua? Olisi kiihottavaa löytää nainen jonka kanssa luoda fantasialeikki velisisko, isätytär ja äitipoika.

Ainakin seksitarina palstoilla nämä ovat luetuimpia tarinoita.
92075
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Entisellä naisellani fetissinä oli isä tytär leikit. Hän käytti minusta nimeä daddy. Joskus kun olin kotona ja hän tuli päivällä töistä leikittiin että tytär tuli koulusta kotiin ja isi palkitsi hyvin menneen kokeen sängyssä.

2Äänestä
  • Mulla on samoja leikkejä mun miehen kanssa,todella kiihottavaa leikkiä nuorta tyttöstä jonka iskä viettelee leikkikalukseen ja tyydyttäjäkseen.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mulla on samoja leikkejä mun miehen kanssa,todella kiihottavaa leikkiä nuorta tyttöstä jonka iskä viettelee leikkikalukseen ja tyydyttäjäkseen.

    En ole koskaan leikkinyt insestileikkejä mutta kiinnostaisi tietää tuntuuko se luonnolliselta ajatella et olen tytär ja isä panee? Itsellä tulisi mieleen oikea isä joka ei tuntuisi luonnollista. Olen leikkinyt erilaisia roolileikkejä mutta insesti toisi mielessä ainakin oikean oman perheen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En ole koskaan leikkinyt insestileikkejä mutta kiinnostaisi tietää tuntuuko se luonnolliselta ajatella et olen tytär ja isä panee? Itsellä tulisi mieleen oikea isä joka ei tuntuisi luonnollista. Olen leikkinyt erilaisia roolileikkejä mutta insesti toisi mielessä ainakin oikean oman perheen.

    Hyvin pieni prosentti vastakkaisen sukupuolen edustajista on varteenotettavia seksi- tai seurustelukumppaneita. Näin lienee myös sukulaisuustapauksessa.

    Äänestä

Oma pikkutyttö ois kyl kiva löytää....

Äänestä

Olisi todella kiihottavaa löytää nainen, jonka kanssa saisi vapaasti leikkiä isä-tytär / pikkutyttö -leikkejä. Ihana karvaton pieni pillu nuoltavana ja pieni pylly ihailtavana pantavana. Todella kiihottava ajatus.
Minua kiihottaa nimenomaan aikuisen naisen kanssa tällainen leikkiminen. Oikeasti nuoren kanssa ei kiinnosta ollenkaan.

Hassua miten seksimielessä ajatus kiihottaa äärimmäisen paljon, mutta jokapäiväisessä elämässä, jos ajattelen pientä tyttöä tai olematonta tytärtä sekstaamassa kanssani niin, ajatus on vastenmielinen. Ihmeellinen kombo.

Äänestä

Vaikka lähes pelkästään miehistä tykkäänkin joskus murkkuna ajauduin tilanteeseen, jossa aika paljon itseäni pienemmän kaverini äiti selvästi kiihottui siitä että puuhailin perheen pojan kanssa.

En tiedä mistä nainen oli saanut asian tietoonsa, ehkä tämä vakoili jollain lailla tai sitten pienempi kaverini oli hölmönä paljastanut jotain. Mutta nainen antoi ymmärtää että tiesi meidän runkkailuista ja muista seksileikeistä enkä asiaa silloin enää kieltänyt.

Luulen että pojan äidillä oli alkoholiongelma. Kerran jäätyäni hänen kanssaan yksin nainen napitti housuni auki ja runkkasi minut olohuoneen sohvalla. Olin ehkä neljätoista silloin. Siinä sallivammassa ajassa tuollaisia asioita vielä tapahtui.

Merkillistä jutussa oli se että runkatessaan minua nainen kyseli kaikenlaista omasta pojastaan ja leikeistämme. Jukka oli silloin vasta kymmenen, mutta äiti halusi tietää kaikenlaisia yksityiskohtia tämän kehitykseen ja masturbaatioon liittyen. Piti yksityiskohtaisesti kuvailla pojan orgasmi ja se miten tämä laukesi ilman spermaa. Ilmiselvästi äiti kiihottui kuulemastaan, en oikein ymmärrä miksi olisi muuten edes kysellyt.

Aika hassu muisto tämä.

2Äänestä

Yhden edellisen kumppanin kanssa tuli leikittyä insestileikkejä. Oli ensimmäinen ihminen jolle uskalsin kertoa että mua kiihottaa roolileikkinä ajatus omasta "siskosta". Eksä myönsi vähän nolostellen että on joskus itsekin miettinyt samoja juttuja.

Joku kerta sitten kun oltiin sängyllä ja tilanne alkoi etenemään niin eksä vei kätensä mun haaroihini ja kuiski että haluaa nähdä veljensä kullin. Mulla jysähti heti täysi seisokki päälle ja aloin kertoa kuinka himoittava sisko mulla on ja kuinka usein saunassa olin katsellut sen tissejä. Ei vaadittu pitkiä esileikkejä kun mun "siskoni" oli jo alasti sängyllä pillu märkänä odottamassa että veli työntyy sisään.

Tuntui niin upealta hokea ääneen aivan estoitta miten ihanalta siskon pillu tuntuu. Muutenkaan en peitellyt vaikerointiani ollenkaan, siskoni voihki ja ähki naintimme tahdissa. Koitin pidätellä mahdollisimman kauan, mutta jossain kohtaa eksäni veti päätäni lähemmäs itseään, voihki aivan korvani juuressa ja kuski:

"Veli kulta, täytä mut spermalla, annan kaiken tulla sun siskon pilluun..."

Lähes samalla sekunnilla tunsin todella vahvan nykäisyn koko mun elimessä, mällit lähti välittömästi liikkeelle, työnnyin aivan pohjaan asti ja ruiskutin monet sykäykset siemeniä syvälle "siskooni". Huohotimme molemmat voimakkaasti ja jatkoimme pian uudestaan. Pidin sormilla ja kielellä huolta että "siskoni" saa myös orgasmin, siinäkään ei kestänyt kauaa kun kerroin vaan ääneen kuinka en oo koskaan tullut yhtä lujaa kuin siskon kanssa.

Leikimme useita kertoja samalla tavalla ja se oli joka kerta yhtä upeaa ja vapauttavaa. Tästä on jo monta vuotta ja haluaisin niin paljon kokea taas jotain vastaavaa. Kiihottaisi myös kokeilla olla tädin tai äidin kanssa. M36

2Äänestä

Nää on hienoja tarinoita, mutta onneksi on tullut saatua ihan oikeasti niin serkkutyttöjä kuin tätejä.
Siskoa mulla ei ollu eikä ainoa velikään antanu persettä, vaikka useamman kerran pyysin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko nämä yleisiä kun niistä ei näytä paljon olevan juttua? Olisi kiihottavaa löytää nainen jonka kanssa luoda fantasialeikki velisisko, isätytär ja äitipoika.

Ainakin seksitarina palstoilla nämä ovat luetuimpia tarinoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu