valvoja vaihdettava!

alkaa hirvittämään milloin oma nimi ilmestyy palstalle jossakin herjailun muodossa.valvoja tee työsi tai vaihda toisiin hommiin!!todellakaan nimiä ei saisi julkaista etu-ja sukunimineen.
2381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuntuu, että ei kukaan valvo keskusteluja. itse pitää olla aktiivinen jos haluaa jotain aiheen poistaa --> laittaa itse maili valvojille asiattomista viesteistä :/ huono homma jos asiat eivät korjaannu muulla tavalla.
Tälläkin sivulla liian monta viestiä mitkä pitäisi poistaa..

Äänestä

Aivan totta!!! Tällä palstalla ei ole tarkoitus kenenkään nimiä julkaista. Valvoja, häpeä ja syvästi!!!Älkääkä aikuiset ihmiset kiusaamistarkoituksessa lähettäkö tänne ihmisten nimiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonttu kirjoitti:

alkaa hirvittämään milloin oma nimi ilmestyy palstalle jossakin herjailun muodossa.valvoja tee työsi tai vaihda toisiin hommiin!!todellakaan nimiä ei saisi julkaista etu-ja sukunimineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu