S-Mersu seuraavaksi ???

-90 luvun S-sarjan korimallin vaihtumiset tapahtuivat KOSKA ? Onko maailmanluokan peli tuollainen 320 S vm.90-94 ? Olis tarkoitus raahata Saksasta tuollainen ens kesänä.
ps.pystyykö itse huoltamaan esim.öljyt,suodattimet yms. vai onko vehon heiniä?
2694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

taisi vaihtua juuri 1991 (W126:sta), jolloin tuli "panssarivaunumalli" W140, joka vaihtui nykyiseen 1998/99.

Äänestä

myytävänä espanjassa nyt autotorilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


320 S kirjoitti:

-90 luvun S-sarjan korimallin vaihtumiset tapahtuivat KOSKA ? Onko maailmanluokan peli tuollainen 320 S vm.90-94 ? Olis tarkoitus raahata Saksasta tuollainen ens kesänä.
ps.pystyykö itse huoltamaan esim.öljyt,suodattimet yms. vai onko vehon heiniä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu