Sveitsiläinen tyttö , lähtikö vähän keulimaan?????. Kukaan ei ole tullut keskustelemaan kanssasi. Onko kivaa???.
mitämitämitä
4
94
Vastaukset
- Anonyymi
Joku saatanan sekopää se on,savottamies/Vaginaani/Koiran/Itsetyydytys...nämä samaa paskaa...miksei ylläpito reagoi...?
- Anonyymi
Tuo spämmi tulee venäjältä. Se on ihan venäjän johdon puolesta maksettua häiriköintiä ja kybersodankäynnin tutkimusta. Allermedia, eli yhtiö joka tätä sivustoa ylläpitää ja omistaa on ruotsalainen yhtiö ja ruotsissa tämä venäjän harrastama häiriköinti on yleistä.
Savottajutut taas on ihan ehtaa suomen historiaa! Ellet pidä historiasta, niin sille ei voi kukaan mitään.
- Anonyymi
Näitä SiiriSex ei kannata avata...saattaa mennä tietsikka jumiin sen jälkeen ja tulee kiristysviesti...
- Anonyymi
Haitallisia sivustoja nuo kaksi ylläolevaa linkkiä
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3633759Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091393- 941247
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651044Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass13861Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58847- 38840
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60829- 65821
Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise11817