treen lähellä 57v haluaisi imettää silloin tällöin miehellä,kullikin on mukavan kokoinen.Paikka on!
Haluaisitko imeä kullini loppuunasti?
12
213
Vastaukset
Se olis varmaan ihana imeä kullias ensin hyväilee sen vartta imien ja nuollen ja puristeel palleja sitten ottaa sen imien suuhun ja alkaa liikuttaa sitä siellä ja samalla hyväillä palleja hetken päästä tuntee kun kulli alkaa nytkähdellä ja heittää lämpöisen lastin suuhun siitä nauttis
herkules69 kirjoitti:
Koska haluaisit niellä ja helliä kullia?
Katson nyt ajan kohdan onko sinulla paikka jossa sinä tarjoat kulliasi että saat nauttia siitä miten kookas kullisi on
Tvhyvää kirjoitti:
Katson nyt ajan kohdan onko sinulla paikka jossa sinä tarjoat kulliasi että saat nauttia siitä miten kookas kullisi on
Paikka löytyy. 21cm kuvaa saisi postin kautta.
herkules69 kirjoitti:
Paikka löytyy. 21cm kuvaa saisi postin kautta.
Tosi komee sitä sais hetken imeä ja nuolla kun sen läpi menee ja samalla hyväillä palleja siinä jo kerkii nauttimaan ennen kun sen imee suuhunsa onko mieli asentoa jossa haluat sitä antaa
- Anonyymi
Ei juuri nyt tee mieli, mutta varmaan joitakin muita halukkaita ilmaantuu kui nuo jotka vain kertovat mitä tekisivät, mutteivät kumminkaan koskaan saavu paikalle.
Eikö kukaan haluu?
- Anonyymi
Haluun! Voitko liikkua hesaa kohti lähemmäs
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Haluun! Voitko liikkua hesaa kohti lähemmäs
Hesastakin löytyis...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hesastakin löytyis...
Missa hesas?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Missa hesas?
Maanantaina sano paikka
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1158217Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4157438Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804704Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294469Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-74019Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2032829- 1182694
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332625Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps232264Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m22127