Sähköä siittimeen

Anonyymi

Olemme vaimoni kanssa toteuttaneet erilaisia bdsm leikkejä. Alistamista ja sidontaa puolin ja toisin.
Pakottamista sidottuna perinteisesti pervoihin toimiin patukan ja raipan avustuksella.
Kiusoittelua, sietämätöntä kutittelua yms.

Sähkö puuttuu. Olen katsonut netissä alistettuja miehiä sekä sidottuna, että vapaana, pelkästään kaulaliekassa joita dominat käskyttävät siittimeen sijoitetun, kauko-ohjattavan sähköanturin impulsseilla.

Jonkin langattoman laitteen ilmoituksen olen nähnyt.
Onko kokemuksia?

11

1173

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ymmärrän että kaikkea haluaa kokeilla, mutta itse jättäisin sähkövehkeet väliin.

    • Mun Valtiatarella on Estim laite. Siihen voi laittaa sellaiset kiristettävät anturit, jotka laitetaan toinen kullin juureen ja toinen terskan ympärille. Antaa kyllä aikamoisia "sätkyjä". Toinen on sellainen lasinen vehje, jonka päästä tulee sähkäreitä kun sillä koskettaa ihoa. Se toimii hyvin nänneihi, palleihin, g-pisteeseen ja tietty itse kulliin. Se on ehdottomasti mun suosikki!

    • Anonyymi

      Ennenvanhaan sähkömiehet lämmitti eväsmakkaransa laittamalla kumpaankin päähän jonkinlaisen elektrodin, ja kytkemällä niihin silloisen 220VAC.

      • Anonyymi

        230v..


    • Anonyymi

      Domina nainen, kun käskyttää kahlittua miestä ja pistää jännitettä cock & ball, silloin on vähän pakko toimia, kuten Domina käskee tai ainakin sattuu niin, että isokin karju parkuu...kevyellä napin painalluksella.

    • Hölmöjä vastauksia. E-stim, elektrostim ovat normaaleja kiihotusmenetelmiä sekä kahdenkeskisessä että sooloseksissä. Itselläni on 3 elektrolaitetta ja olen tyytyväinen. Laitetta käyttämällä voi orkun tuloa säädellä mielen mukaan ja pysyä siinä hilkulla. Lihashierontaan tarkoitetut TENS laitteet ajavat alkuun saman asian, mutta kehoitan ihan kuitenkin maksamaan 300- 400€ maksaviin seksuaalisiin laitteisiin. Niistä saa sellaiset fibat, ettei ole moista nähnyt. Kun meinaa orkku tulla niin lisää virtaa. Sillä saa orkun takaalalle. Sitten taas himmaillua. Näin voi tehdä vaikka koko päivän. Lopulta orkussa lähtee kynnetkin varpaista.

      • Anonyymi

        Tämäkö nyt sitten on fiksu vastaus?!


      • Anonyymi

        Kiitos! Jotain tuollaista haenkin.


    • Anonyymi

      Myös erikoishoidoissa käytän Klinikklla Tens laitetta , klitorikseen se toimii hienosti. Erillaisin hoidoilla , myös naiselle tai miehelle.

      Klinikka hoidot

    • Anonyymi

      Olisiko linkkiä hyvään sähkö ohjaimeen

    • Anonyymi

      Jep. Ihan ok hommia. Ite harrastan kans sähköjuttuja. Kokeileppas seuraavaa...
      Irroita tunturi super sportista tulpanjohto ja poista tulppa. Pappatunturikin käy. Sitten laitat metrin mittasen kuparijohtimen tulpanhattuun kiinni. Kääri johtimeen sellanen pieni nipukka ja paina se pää edellä tulpan hatun reikään. Johdin pysyy näin paremmin paikallaan. Toisen pään johtimesta työnnät munan reijästä sisään. Sitte työnnät perseeseesi sorsapillin ja käsket vaimon polkaista voimalla käynnistinpolkimesta. Voi että sitä ihanuuden tunnetta ku sähköisku iskee kullin nuppiin ja samalla tulee pierua niin, että sorsapillillä voi soittaa vaikka nyt peethooffenin 5 sinfonian. Ainaki eka säkeistön. Ja harjoittelemalla menee kohta koko virsi.
      Kerran takapihallani testasin tota juttua myöhään syksyllä. Olihan mahtavaa.
      Naapuri vaan kyseli seuraavana päivänä, että satuinko kuulemaan illalla sellasta, että ihan niinku sorsat ois polkeneet mopoa käyntiin ja laulaneet peethooffenin sinfoniaa.
      Melko outo naapuri. Hoitoon joutas.

    Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      61
      6531
    2. Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?

      Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�
      Ikävä
      209
      4971
    3. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      54
      4466
    4. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      95
      3733
    5. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      73
      2921
    6. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      66
      2737
    7. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      107
      2556
    8. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      62
      1907
    9. Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä

      Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii
      Maailman menoa
      254
      1791
    10. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      41
      1629
    Aihe