Miten haluaisit?

Anonyymi

Hei. Ensinnäkin olemme pari emmekä hae seuraa. Olemme toteuttaneet parinvaihtoa jo pidemmän aikaa ja nyt alastonsuomessa meitä lähestyi niin ihana nuoripoika jolla on vielä poikuus tallella että päätimme ottaa hänet leikkiimme mukaan.

Te nuoret pojat jolla on vielä poikuus tallella, miten haluaisitte tapahtuman etenevän kiimaisen kotirouvan kanssa? Mies siis vain katsoo ei osallistu. Mitä hänellä olisi päällään? Haluaisitteko että rouva olisi jo makkarissa peppu pystyssä minihameessa vai haarat auki odottamassa? Pitäisikö rouvan vietellä sohvalla suudelmin? Olisiko kiva hieroa rouva öljyllä käsin joka kolosta aluksi? Vai hellästi suudellen ja riisuen ja rakastellen? Missä asennossa olette toivoneet saada laittaa ensimmäisen kerran sisään kalunne?

Jännittääkö teitä nopea laukeaminen?

13

166

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olispa tuollainen vaimo

      • Anonyymi

        Selkeästi miehen kirjoitama.


    • Anonyymi

      Itse haluaisin että homma edistyisi rauhallisesti tutustumalla aluksi naisen vartaloon naisen neuvoessa että mistä häntä kannattaa koskettaa jotta hänestä tuntuu hyvältä.
      Itse ensi yhdynnän haluaisin kokea rauhallisesti rakastelemalla naisen kanssa aluksi lähetyssaarnaajassa ja siitä sitten voisimme kokeilla eri asentoja naisen neuvoessa. Enkä tietenkään pistäisi pahaksi vaikka mieskin vähän neuvoisi.

      T: hieman uhjohko 22v

    • Anonyymi

      Voisin olla tuollainen vaimo mielelläni jollekkin avoimelle miehelle. Terveisin puuma puutteessa jo 15-vuotta.

      • Anonyymi

        Mites sinut puuma tavoittaisi?,mistäpäin olet? Itse 54vee kundi Stadista


      • Anonyymi

        Mies 55 os. kirjeitä ( tähän väliin se kokero) s....24.fi


    • Anonyymi

      Itselle kelpais sellanen että rouva aluksi viettelisi vähentäen vaatekerrastoa. Ja sitten lopulta yhdyntää eri asennoissa, hyväilyä ja rouva opastaisi kokoajan mistä koskettaa yms.

      t. nuorimies

    • <<...alastonsuomessa meitä lähestyi niin ihana nuoripoika jolla on vielä poikuus tallella että päätimme ottaa hänet leikkiimme mukaan.<<

      Vaikka noudatan ehdotonta suvaitsevaisuutta, en voi mitään sille, että neitsyyden ihannointi, niin pojan kuin neidonkin, saa tuntemaan syvää kuvotusta. Ihminen häpäistään arvottomaksi, jos hänen arvonsa on siinä, että hän on neitsyt.

    • Anonyymi

      Itse menetin poikuuden tuollain 19v. Siinä oli mieskin mukana ja sain kyllä ikimuistoisen viikonlopun elämään. Jatkoimme kolmen kimppaa muutaman vuoden.

      • Anonyymi

        Miten muuten löysit parin?


    • Anonyymi

      M54 onko sinulla sähköpostia?

      Puuma

      • Anonyymi

        Voisitko ottaa mut oppiisi?
        -M23v


    Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      50
      4154
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      35
      1959
    3. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      153
      1346
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      154
      1232
    5. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      42
      1024
    6. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      192
      992
    7. Sari Multala teki "riikkapurrat"

      Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.
      Maailman menoa
      229
      976
    8. Sinut mies vain haluan

      Olet kohtaloni. Kaikessa riipaisevassa rakkaudessa, sinä se olet. ❤️
      Ikävä
      80
      947
    9. Mitähän sä näit siinä akassa?

      Älä nyt vain sen kanssa ala mitään.
      Ikävä
      55
      820
    10. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      122
      815
    Aihe