Kohta Kepu ehdottaa

Lisätukia maa- ja metsätalouteen Brasilian palavien hiilinielujen korvaamiseksi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kotimaisia tuotteita kannattaa ostaa silloin kun niitä on saatavilla.

Äänestä
  • Atlas sen pitää olla..kotimaista mutta vähemmän kepulaista.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Atlas sen pitää olla..kotimaista mutta vähemmän kepulaista.

    Arlaa...

    Äänestä

Tuollainen "idea" voisi hyvinkin tulla Lepän tai Kärnän suusta

Äänestä

Taitaisi olla Suomelle vaikeaa korvata niitä. Ne tuhoalueetkin on kai alueeltaan suurempi kuin Suomi. Se Amazonasin sademetsäalue kokonaisuudessaan kun on kuulemma 20 kertaa Suomen kokoinen.

Äänestä
  • Mutta eihän tuo olekaan ehdotuksen pihvi :-)
    Et taida olla....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Lisätukia maa- ja metsätalouteen Brasilian palavien hiilinielujen korvaamiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu