ja omasi:)
ihastuksesi etunimi
ja ikä
5818183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 58
Vanhimmat
arvaan ettei tänne(kään) tule yhtä ainoata kunnollista vastausta.
XXXXXXXXXX, kotoisin XXXXXXX ja ikä XX vuotta.
ja nimeni on tietysti X
Ihastukseni xxxxx, kotoisin xxxxx, ikä xx ja nimeni on xxxxx.
Ihastukseni etunimi alkaa B:llä!
Omani alkaa M:llä
toivottavasti luet tämän ja tuut tekemään mun unelmista totta - mä haaveilen susta!
Älä huuda hukkaa!
mut kohde on L.
Mistä päin olet, B?
ensin kertoa itse, olen ujonpuoleinen...
Kerro nyt äkkiä, halkean. :)
vastikään muuttanut niin voi, et ole se jota tarkoitan :( sori
Täällä todennäköisyys että ihminen löytää etsimänsä on noin yhden suhde miljoonaan.. :)
hyvä! Onnea kuitenkin. Lähesty B:täsi!
Aika uskaliasta olisi antaa nuo tiedot. Mutta mun ihastukseni nimi alkaa J -kirjaimella ja omani K:lla..
uskaliasta siinä nyt sitten on? Jukkia tai Jaanoja on vaikka kuinka paljon ja heihin ihastuneita Kateja tai Kareja! Ei pelkkien nimien perusteella voi mitään vielä päätellä! Höh sun kanssas!;)
kyseessä Jaakko ja Kalle???
suloinen poikalapsen nimi...
Jep, en usko että hän näillä sivuilla edes käy. Mutta se olisi kuiteskin noloa, jos jäisi 'kiinni' tänne kirjoittelemisesta - ja taas toisaalta ei.. joistain asioista pitää tehdä niin vaikeeta... :)
Joka tapauksessa hän tietää että pidän hänestä..
Ikä haarukka oli muuten 23-28
Heteroita ollaan ~ ei siis siinä mielessä uskaliasta kuitenkaan. ;)
Mutta ainahan sä voit tehdä hölmistyneen ilmeen ja kiistää asian "Se nyt voi olla ihan kuka tahansa, en mä sinne kirjottele"
Ei tee mieli lukemista jatkaa.Päänsärkyä. Akuutti vatsa vaiva. Ei millään pahalla, mutta ikävä sattuma.
Se oli josta taitaisin pitää, mutta kun se on naimisissa ja aina valehtelee...
Jos toinen kyssyy, nii sillon pittää sanua suoraan!
Otetaan sitten toisinpäin, mun ihastukseni alkaa K:lla ja oma nimi J:llä. Ikähaarukkakin on sama 23-28 sisällä.
Just näin - en halua valehdella - lisäksi olen siinä niin tavattoman huono, joten parempi olla edes yrittämättä! :)
Miten kauan olet hänet tuntenut?
Noin 2.5 vuotta äkkiseltään muisteltuna. Ja tämä K edustaa kauniimpaa sukupuolta.
arvailu
arvailu
Harmi, ei passannut minun tapaukseeni tuo 2,5 vuotta, mutta onnea sulle. :)
entä pari kuukautta, kaupasta?
Ei ihan niinkään, mutta ajallisesti melkein sama.
lähdetkö kahville?
oma nimi alkaa J(n) kirjaimella ja hänen(m) myös, yllätys yllätys J;llä!!!! paikkakunnat koolla ja ällällä!!!!
Arto 30v
wou mikä miess!!
mistäs olet tuntematon kirjoittaja??
Minunkin ihastukseni on Jukka ja hän on myös ihan mielettömän upea ilmestyt!!!!!!
tytöt nyt alueita kehiin ja nimen ensimmäinen kirjain.. muuten tämä on ihan pers...ä
nimi on Juha ja ikää 29 ja minä T :))
siinäpä se nimi
n.22v
Jukka 29v. Oma nimeni alkaa H:lla ja ikää 24v..
....
Minä alan M:llä ja ihastukseni T:llä.
minun ihastukseni nimi alkaa M:llä ja minä T:llä.:)
ihastus M:llä ja mä T:llä. Näitähän riittää, turhaan luulette paljastuvanne vaikka koko nimiä käyttäisitte.
Harri 16.
tuota tiedä ikää enkä nimeä vielä.
Oma ikä n.30 ja nimimerkki viivi.
ikä 22 tai 23
tämä Tea on?
nuori poika vielä ja aivan ihana! tiedän että en paljastu, mutta lisänpäs vähän jännitystä :P
Ostan vokaalin Ä
ei oo myytävänä äätä, mut on muita vokaaleja :P
mun ihastus kans Matias ja nuori hänki..ja ihana..=) kumpa vain....
mun ihastus on timo, 23v, hki
Minulla ei ole ihastusta. Olen 25. Oletteko ikinä ajatelleet, että teille on opetettu olemaan antamatta henkilötietojanne ikään kuin kaikki annettu tieto johtaa muka todennäköiseen hyökkäykseen rikollisten ja mielipuolien toimesta, koska se palvelee poliittista harvainvaltaa? Internetillä on potentiaali yhdistää kaikki ihmiset vaihtamaan ideoita ja kehittämään tietoisuutta omista poliittisista eduistaan, joka on vastoin sitä, että eliitti pitää tässäkin maassa vallan itsellään jättämällä kansan koulujärjestelmässä heikosti sivistyneeksi. Internetissä ei ole niin paljon uhkia kuin henkilötietojen annon varoitukset antavat ymmärtää, varsinkin kun siellä on niin paljon ihmisiä. Jos rikollisia on 10000 ja käyttäjiä 100000000, niin vain joka 10000 ihminen saattaa joutua hyökkäyksen kohteeksi.
risto, 19.v.
K ja taitaapi olla 16v.
olen katja ja rakastunut juhaan.:)