Jos ei Suomessa niin ainakin täällä palstalla.
Uusnatsismi voi hyvin
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tuskinpa suurin osa persuja äänestäneistä ovat edes tietoisia persujen uusnatsikytköksistä.
Mulla on yhteyksiä puukkojunkkareihin
Muutamat demarit ja kokoomulaiset jotka äänestivät viime vaaleissa persuja luulevat, että persut ovat yhä jonkunlainen SMP:n jatke. Persujen uusista äänestäjistä suurin osa on ihan pihalla persujen todellisesta karvasta.
Persut on demaripuolue, mutta se onkin katsojasta kiinni.
Mitä oikein on Uusnatsismi? Miten se eroaa Natsismista? Voitko kertoa meille?
Kysy vanhalta natsilta, paitsi kuukautisia ei tunneta niistä voit kysyä äidiltäsi, sillä hänellä pitää myös ne olla, simple ääs shit.
Äärioikeisto äänestetty kumoon EU alueella. Virallinen tieto.
Miten se mahtaa mennä Saksan vaaleissa syksyllä.
Kyllä+sillä+on+tämän+mukaan+noin+10%+kannatus+EU:ssa.+Kummallista+valehtelua.+https://en.wikipedia.org/wiki/Identity_and_Democracy
On on hyvin on asiat. Pientä tuulta vaan mutta hyvin menee ja tulee menemään. Kiitos Britannia juu ruul töö vöörld! Kuinka noin pieni ja kansallinen valtio voi taas kaataa natsien toimet, se on ihailtavaa! Hei John and Bob take a sip for you are the real people of Europe!
Tämän gallupin mukaan 22 miljoonaa Amerikkalaista tukee Ääri-oikeistolisuutta ja Uus-Natsismia. https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-neo-nazi-support-american-public-charlottesville-white-supremacists-kkk-far-right-poll-a7907091.html
Hyvä! 3 miljardia kiinalaista tukee myös nationalismia.