En saa peppuseksiä! Vaimo inhoaa persepanoja. Aluksi sitä tehtiin silloin seurustellessa. Vaimo sanoi, että hyvältä tuntuu! Nyt jos ehdotan peppupanoa, niin saan maailman negatiivisimman reaktion aikaiseksi. Kännissä haukutaan homoksi ja selvinpäinkin vittuillaan, että "harmi kun sä tykkäät mun perseestä niin paljon"! "Tykkäisitpä pillustakin yhtä paljon"! Mä olen ihan epätoivoinen asian suhteen. Helvetti mähän rakastan hänen pillua! Naidaan melkein joka päivä vieläkin vuosien yhdessäolon jälkeen. Täytyy myöntää, että olen kateellinen niille, joiden seksielämä on sisällöltään monipuolisempaa. Kyllä mä tiedän, että ei voi tehdä asioita joista toinen ei tykkää mutta miksi alussa persettä sai luukuttaa ihan innolla ? Kaipa se on niin, että mulle sopii nainen, joka haluaa joka reikään ja vaimolle mies, joka ei panisi kyrpäänsä perseenreikään mistään hinnasta !? Huom! Meillä ei ole koskaan ollut huonoja kokemuksia seurusteluajan persepanoista, ei tullut haavoja, suoli oli aina tyhjä ja vaimo kertoi pitävänsä siitä varsinkin silloin kun hieroin samalla hänen klitoristaan.
minulta kielletty
Desperado
84519
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
on viisastunut aiemmista ajoista.
Feministi
...
En minäkään nyt suunnattomasti nauti peppuseksistä, mutta annan mieheni silloin tällöin tehdä sitä, ihan vain hänen mielikseen. Ja kyllä se joskus sitten ihan kivaakin on, kun vauhtiin pääsee.
Nyt vaan meinaa olla vauvantekofiilikset päällä, niin ei voi uhrata hyvää siemennestettä väärään reikään. Mies parka!
Homojen hommaa, kun ei niillä muutakaan aukkoa oo käytettävissä.
Onko se fenimismiä, ettei haluu turmella persettään????
Taidat olla niitä ihmisiä, joilla nousee ahdistuksen tunne kilpirauhaseen kun pitää olla samaa sukupuolta olevan kanssa alasti samassa paikassa. Juuri sinunlaisesi "exit only" aatteiset ihmiset ovat niitä pahimpia kaappi-homoseksuaaleja !! Taidat nauttia paskantamisesta sitäkin enemmän !!
Siis mitä??? "Täytyy myöntää, että olen kateellinen niille, joiden seksielämä on sisällöltään monipuolisempaa." Vain ja ainoastaan koska vaimosi ei tykkää peräsuoleen panemisesta teidän seksielämänne ei ole monipuolista???
Täytyy sanoa, että alan ymmärtää vaimoasi, jos käsityksesi "monipuolisesta seksielämästä" perustuu vain peräsuoleen panemiseen.
Harrastakoon sitä toki kukin joka siitä tykkää, mutta seksielämästä voi tehdä todella mielenkiintoista ja maistuvaa monin keinoin. Ei tarvitse rajoittua vain yhteen asiaan.