Pornon katselu on normaalia, koska naisten ja miesten geeniperimä on erilainen,!!!!
Silloin kautta aikojen, kun me Ihmiset olimme keräilijä, metsästäjä, saalistaja tasolla, niin silloin oli leveälanteinen isotissinen naaras oli paras mahdollinen geeniperimän jatkaja naaras. !!!!
Mutta samalla tappaa myös se naaras antoi sen hedelmäälisyytensä täyttymyksensä mahdollisuuden, vain sille suurimmalle ja vahvimmalle urokselle, jotta hänen geeninsä menisivät taas eteenpäin, tätä kutsuttin silloin "kehitykseksi " .
Sen takia miehet ja naiset katsovat Pornoa, koska he alitajuisesti aina hakevat sitä parasta Geeniperimäänsä jatkajaa ;;; ,, !!!!!!!
MOLEMMAT !!!!!!!!
Pornon katselu on normaalia
13
210
Vastaukset
- Anonyymi
No sinkkuna sitä saakin etsiskellä. Kun on sitoutunut ja löytänyt rakkaansa, ei tarvitse enää etsiskellä. Edellyttäen että on omaan kumppaniinsa täysin tyytyväinen. Jos ei ole kumppaniin tyytyväinen, sitä sortuu varmaan etsiskelemään muita helpommin.
- Anonyymi
Halpaa huvia 25€ / Kk ,ajatella mitä maksais jos baarista tai kadulta :)
- Anonyymi
Mites toi sun teoria "istuu" homoihin ja lesboihin?
- Anonyymi
"Sen takia miehet ja naiset katsovat Pornoa, koska he alitajuisesti aina hakevat sitä parasta Geeniperimäänsä jatkajaa ;;; ,, !!!!!!!"
On hölmöä? Pornoa katsotaan koska se kiihottaa. Geeniperimän suhteen se on pelkkää ajanhukkaa.- Anonyymi
Samaa mieltä. On turha selitellä geeniperimällä, biologialla ihmisen käytöstä. Porno on kuitenkin pääosin naista esineellistävää, saattaa yllyttää väkivaltaan naisia kohtaan. Ja lisää paineita seksiin kun, ihmiset olettavat kumppanien käyttäytyvän kuin ovat pornofilmeissä nähneet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä. On turha selitellä geeniperimällä, biologialla ihmisen käytöstä. Porno on kuitenkin pääosin naista esineellistävää, saattaa yllyttää väkivaltaan naisia kohtaan. Ja lisää paineita seksiin kun, ihmiset olettavat kumppanien käyttäytyvän kuin ovat pornofilmeissä nähneet.
Tyhmä rahastahan ne sitä tekee. Akoille merkkaa vain raha.
- Anonyymi
Mie oon kyllä aatellu, että minun ei tarvi perustella pornon katsomistani yhtään kenellekkään. Enkä perustele. Se nyt vaan ei kuulu muille. Varsinkaan puolisolle
Lisääntymisestä ei tässä liki 60 vuoden iässä enää kuitenkaan ole kysymys - Anonyymi
Ja tämän todistaa lukuisat luolapiirrokset, jotka esittivät aktia eri tavoin kuvattuna!!! ...NOT!
- Anonyymi
Ei mua haittaa jos mun mies katsoo pornoa. 🤔 Ihme nillitystä.
- Anonyymi
Onhan niitä monsteri kaluja mukava katella.
- Anonyymi
No joo. Olihan analyysi. Miehet ja naiset katsoo pornoo. Piste. Mut ei kaikki. Sekin ok.
- Anonyymi
Dominodatessa saakin ihan livepornoo, kukaan testannu?
- Anonyymi
Olen pornoa katsova heteronainen. Kerroppa mikä vialla? Hahhah
Vanhanaikainen ajattelutapa. Naiset kattoo myös mut edelleen joku tabu. Typerää olla mustis kyllä kenenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679626IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3066802Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741695Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61411Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941287- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751069Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40862Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748