Pornon katselu on normaalia, koska naisten ja miesten geeniperimä on erilainen,!!!!
Silloin kautta aikojen, kun me Ihmiset olimme keräilijä, metsästäjä, saalistaja tasolla, niin silloin oli leveälanteinen isotissinen naaras oli paras mahdollinen geeniperimän jatkaja naaras. !!!!
Mutta samalla tappaa myös se naaras antoi sen hedelmäälisyytensä täyttymyksensä mahdollisuuden, vain sille suurimmalle ja vahvimmalle urokselle, jotta hänen geeninsä menisivät taas eteenpäin, tätä kutsuttin silloin "kehitykseksi " .
Sen takia miehet ja naiset katsovat Pornoa, koska he alitajuisesti aina hakevat sitä parasta Geeniperimäänsä jatkajaa ;;; ,, !!!!!!!
MOLEMMAT !!!!!!!!
Pornon katselu on normaalia
13
215
Vastaukset
- Anonyymi
No sinkkuna sitä saakin etsiskellä. Kun on sitoutunut ja löytänyt rakkaansa, ei tarvitse enää etsiskellä. Edellyttäen että on omaan kumppaniinsa täysin tyytyväinen. Jos ei ole kumppaniin tyytyväinen, sitä sortuu varmaan etsiskelemään muita helpommin.
- Anonyymi
Halpaa huvia 25€ / Kk ,ajatella mitä maksais jos baarista tai kadulta :)
- Anonyymi
Mites toi sun teoria "istuu" homoihin ja lesboihin?
- Anonyymi
"Sen takia miehet ja naiset katsovat Pornoa, koska he alitajuisesti aina hakevat sitä parasta Geeniperimäänsä jatkajaa ;;; ,, !!!!!!!"
On hölmöä? Pornoa katsotaan koska se kiihottaa. Geeniperimän suhteen se on pelkkää ajanhukkaa.- Anonyymi
Samaa mieltä. On turha selitellä geeniperimällä, biologialla ihmisen käytöstä. Porno on kuitenkin pääosin naista esineellistävää, saattaa yllyttää väkivaltaan naisia kohtaan. Ja lisää paineita seksiin kun, ihmiset olettavat kumppanien käyttäytyvän kuin ovat pornofilmeissä nähneet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä. On turha selitellä geeniperimällä, biologialla ihmisen käytöstä. Porno on kuitenkin pääosin naista esineellistävää, saattaa yllyttää väkivaltaan naisia kohtaan. Ja lisää paineita seksiin kun, ihmiset olettavat kumppanien käyttäytyvän kuin ovat pornofilmeissä nähneet.
Tyhmä rahastahan ne sitä tekee. Akoille merkkaa vain raha.
- Anonyymi
Mie oon kyllä aatellu, että minun ei tarvi perustella pornon katsomistani yhtään kenellekkään. Enkä perustele. Se nyt vaan ei kuulu muille. Varsinkaan puolisolle
Lisääntymisestä ei tässä liki 60 vuoden iässä enää kuitenkaan ole kysymys - Anonyymi
Ja tämän todistaa lukuisat luolapiirrokset, jotka esittivät aktia eri tavoin kuvattuna!!! ...NOT!
- Anonyymi
Ei mua haittaa jos mun mies katsoo pornoa. 🤔 Ihme nillitystä.
- Anonyymi
Onhan niitä monsteri kaluja mukava katella.
- Anonyymi
No joo. Olihan analyysi. Miehet ja naiset katsoo pornoo. Piste. Mut ei kaikki. Sekin ok.
- Anonyymi
Dominodatessa saakin ihan livepornoo, kukaan testannu?
- Anonyymi
Olen pornoa katsova heteronainen. Kerroppa mikä vialla? Hahhah
Vanhanaikainen ajattelutapa. Naiset kattoo myös mut edelleen joku tabu. Typerää olla mustis kyllä kenenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622532Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant909765Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.507697Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va936479SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1906206Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m635805Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,575301Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515193HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214853Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074539