Pornon katselu on normaalia, koska naisten ja miesten geeniperimä on erilainen,!!!!
Silloin kautta aikojen, kun me Ihmiset olimme keräilijä, metsästäjä, saalistaja tasolla, niin silloin oli leveälanteinen isotissinen naaras oli paras mahdollinen geeniperimän jatkaja naaras. !!!!
Mutta samalla tappaa myös se naaras antoi sen hedelmäälisyytensä täyttymyksensä mahdollisuuden, vain sille suurimmalle ja vahvimmalle urokselle, jotta hänen geeninsä menisivät taas eteenpäin, tätä kutsuttin silloin "kehitykseksi " .
Sen takia miehet ja naiset katsovat Pornoa, koska he alitajuisesti aina hakevat sitä parasta Geeniperimäänsä jatkajaa ;;; ,, !!!!!!!
MOLEMMAT !!!!!!!!
Pornon katselu on normaalia
13
244
Vastaukset
- Anonyymi
No sinkkuna sitä saakin etsiskellä. Kun on sitoutunut ja löytänyt rakkaansa, ei tarvitse enää etsiskellä. Edellyttäen että on omaan kumppaniinsa täysin tyytyväinen. Jos ei ole kumppaniin tyytyväinen, sitä sortuu varmaan etsiskelemään muita helpommin.
- Anonyymi
Halpaa huvia 25€ / Kk ,ajatella mitä maksais jos baarista tai kadulta :)
- Anonyymi
Mites toi sun teoria "istuu" homoihin ja lesboihin?
- Anonyymi
"Sen takia miehet ja naiset katsovat Pornoa, koska he alitajuisesti aina hakevat sitä parasta Geeniperimäänsä jatkajaa ;;; ,, !!!!!!!"
On hölmöä? Pornoa katsotaan koska se kiihottaa. Geeniperimän suhteen se on pelkkää ajanhukkaa.- Anonyymi
Samaa mieltä. On turha selitellä geeniperimällä, biologialla ihmisen käytöstä. Porno on kuitenkin pääosin naista esineellistävää, saattaa yllyttää väkivaltaan naisia kohtaan. Ja lisää paineita seksiin kun, ihmiset olettavat kumppanien käyttäytyvän kuin ovat pornofilmeissä nähneet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä. On turha selitellä geeniperimällä, biologialla ihmisen käytöstä. Porno on kuitenkin pääosin naista esineellistävää, saattaa yllyttää väkivaltaan naisia kohtaan. Ja lisää paineita seksiin kun, ihmiset olettavat kumppanien käyttäytyvän kuin ovat pornofilmeissä nähneet.
Tyhmä rahastahan ne sitä tekee. Akoille merkkaa vain raha.
- Anonyymi
Mie oon kyllä aatellu, että minun ei tarvi perustella pornon katsomistani yhtään kenellekkään. Enkä perustele. Se nyt vaan ei kuulu muille. Varsinkaan puolisolle
Lisääntymisestä ei tässä liki 60 vuoden iässä enää kuitenkaan ole kysymys - Anonyymi
Ja tämän todistaa lukuisat luolapiirrokset, jotka esittivät aktia eri tavoin kuvattuna!!! ...NOT!
- Anonyymi
Ei mua haittaa jos mun mies katsoo pornoa. 🤔 Ihme nillitystä.
- Anonyymi
Onhan niitä monsteri kaluja mukava katella.
- Anonyymi
No joo. Olihan analyysi. Miehet ja naiset katsoo pornoo. Piste. Mut ei kaikki. Sekin ok.
- Anonyymi
Dominodatessa saakin ihan livepornoo, kukaan testannu?
- Anonyymi
Olen pornoa katsova heteronainen. Kerroppa mikä vialla? Hahhah
Vanhanaikainen ajattelutapa. Naiset kattoo myös mut edelleen joku tabu. Typerää olla mustis kyllä kenenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse654444Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky993704Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1083331Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.211896Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.871129- 88871
- 49831
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.105817Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä23774