Kyselimpä enemmän kuin 5destä paikasta yhteistyökymppania. Yksi vastasi ei myö lahjoteta mitää, muut ei vastannu mitään, Tarjosi 80e Washburn akustista romua. No viikolla 44 mennään sitten Ennätystehdas ohjelman kuvauksiin. Kitara kyllä löytyi Ei yhteistyötä Meneepähän 1000000 katsojan 10minuutin mainospaikka sivusuun . Että 2020 keväällä. Eipä muuta. Taatusti parempi mainospaikka kuin Hesarin etusivu (juu tollanen kopteri mitään osaa)mistäpä tiedätte vaikka osaankin. Ainakin ohjelman tuotanto halusi ohjelmaan kun eiole ennen tehty ja yritetty tätä ennätystä. Eio kyse mehun juonnista tai mistään moottoripyörätempusta.
Suomalainen yhteistyö
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sitö odotellessa. Siis sitä ohjelmaa vai minne olet menossa. Pääsitkö siis varmasti. En minä ainakaan mollaa. Kerro milloin se ohjelma tulee.
Kyllä pääsin ohjelmaan. Ohjelma tulee ulos keväällä 2020 Fox kanavalla juontajana Janni Hussi
Hienoa. Vilpittömästi onnellinen sinun puolesta:)
Kiitoksia. Sain tässä idean, että jos kaupunki antaa luvan niin vaihdan t-paitaan Ankkurilogon ankkurin tilalle kitaran ja tekstin intron soiton Ennätysyritys. Varkaus 90 vuotta. Näkyy sitten 10minsaa tv ruudussa 2020 keväällä
Se olis kyllä mahtavuutta:)
Eikö TV-formaattiin kuulu, että ei kerrota ohjelmasta paljastuksia? Aiot siis yrittää jonkun intron soiton ennätystä, vai?
Ei sinne olla aikomaan menossa. Yritän Maailman Ennätystä studioyleisön edessä ja 2020 sen näkee 1 miljoona tv katsojaa
Ja studioyleisöön otan kaverit mukaan kannustamaan. (Eihän tollasella kavereita ole kun eiole naistakaan. Teillähän on omat juhlat Zonessa ja Rockkuorot sekä lisää 90v juhlia että juhlikaa te missä juhlitte. Minä keskityn omaan juttuun. Joka on vähän isompi. Jokainen tekee tyylillään. Juhlikoon pihajuhlassa tai kaupunkijuhlissa. Minulle ei ne juhlat kuulu. En ole ennen ollut enkä nytkään aio olla.
Minullakin on kavereita,vaikka ei oleole parisuhdetta. Aivan oma valinta,että en halua olla suhteessa. Silti on kavereita,ystäviä ja silti on hyvä olla. Hienoa,että Varkaudesta sentään tv.hen pääsee tämä aloittaja. Ja todella kuten aiemmin kirjoitin vilpittömästi onnittelen ja uskon kyllä,että se ennätys onnistuu. Epäilijät voi suksia suolle vaikka tai marjoja keräämään.
kas kun ei inisevä Puu?
Tarkentaisitko mitä v...ua.
Toivottavasti mokaat, saa nauraa sitten kunnolla.
Anteeksi,mokaan missä vai kelle tarkoitit viestisi. Olen henkilö,joka onnitteli aloittajaa ja kerroin,että minullakaan ei parisuhdetta enkä halua.
Kiitos onnitteluista ja hyvää syksyä. T. Aloittaja