:( Vaati rohkeutta viestittää. Samassa hetkessä tunsin itseni täydeksi idiootiksi. Tikusta tein asiaa ja varmaan sen huomasit koska olet fiksu.
Et ollut kovin puhelias joten tajusin että ehkä vain ahdistut nykyään minusta ja haluat tilaa. Ahdistan sinua joka puolelta vissiin. Olet suosittu muutenkin...
En minä aio sinua yrittää. Ihailen sinua siinä kaikessa mitä teet ammatissasi ja harrastuksissasi. Olet sinkku, pitkä, komea jne. Tihkut seksiä.
Löydät kyllä kenet tahansa jos haluat ja sitten kun haluat.
Ilmeisesti se miten näen sinut seksikkäänä ja haluan samalla olla ystäväsi, häiritsee sinua. En aio kuitenkaan mennä sen rajan yli.
Veikkaan että tämä on ihan normaalia tässä tilanteessa. Naiset varmasti salaa ihailevat sinua kuten miehetkin.
Eikö nainen ja mies vaan voi olla ystäviä lähemmin? Jos ei niin ollaan kavereita siihen tyyliin kuten ennenkin ja heitetään paskaa läppää. Sekin käy.
Et ollut kovin puhelias joten tajusin että ehkä vain ahdistut nykyään minusta ja haluat tilaa. Ahdistan sinua joka puolelta vissiin. Olet suosittu muutenkin...
En minä aio sinua yrittää. Ihailen sinua siinä kaikessa mitä teet ammatissasi ja harrastuksissasi. Olet sinkku, pitkä, komea jne. Tihkut seksiä.
Löydät kyllä kenet tahansa jos haluat ja sitten kun haluat.
Ilmeisesti se miten näen sinut seksikkäänä ja haluan samalla olla ystäväsi, häiritsee sinua. En aio kuitenkaan mennä sen rajan yli.
Veikkaan että tämä on ihan normaalia tässä tilanteessa. Naiset varmasti salaa ihailevat sinua kuten miehetkin.
Eikö nainen ja mies vaan voi olla ystäviä lähemmin? Jos ei niin ollaan kavereita siihen tyyliin kuten ennenkin ja heitetään paskaa läppää. Sekin käy.
Vastaukset 70
Vanhimmat
Äääääh! Rajan yli vaan, että heilahtaa! Jännitystä elämään, c'moon!
No jos olisit hän niin kyllä lähtis soimaan ja äänekkäästi ;) Badum tsss.
Ap
Niin niin! Joo joo! Kyllä me vielä fyysisesti törmäillään toisiimme ja paljon. Vähän käsiin notkeutta, niin ne eksyy paikkoihin. Jy nöy?
Kyllähän me tullaan hänen kans näkemään. Tiedossa jo monia tilaisuuksia.
Ap
Just noin. Pidä tosta kiinni!
No sen verran ison vaikutuksen tää mies on tehnyt aivan varkain että pakko pitää kiinni. Siihen hymyyn ja katseeseen vois vaan upota. Ja kyllähän hänellä niin näppärät raajat on että ne voi eksyä paikkoihin niin nopeesti ettei kukaan ees huomaa. Todisteita tästä on käytännössä TOSIN hieman eri tavalla, mutta.. ;)
ap
:) Aaah! Just just. Tihkut kyllä seksiä, kiva "heittäytyminen" silloin yksi päivä edessäni. Veti niin veteläksi olla siinä vieressä...
Mm.. Minnuu ärsyttää kun tämmöset puheet saa halut nousemaan. Pitää varmaan mennä stalkkaamaan taas kuvia.
Ap
Mutta ei se sama mies voi täällä käydä 😱 Ihme olisi lottovoiton kaltainen jos juuri hän näkisi kirjoitukseni. Pläähh!!!
Ap
Sori, mun oli pakko korjata alkavaa stondista yksi päivä. Piti heittää kalsareitten sisään. Luulin ettet näe.
Ap:n ja hänen kaipaamansa miehen mahdollisuus näihin "yksiin päiviin" on aika pieni. Emme näe kovin usein. Muuten pidämme välillä yhteyttä.
Toevoo aapeee
Haluan sua varmaan ajasta ikuisuuteen, salaa. Sellaisia kohteita ei monia ole eikä tule. Minun elämäni aikana olet ehkä ainoa joka pystyi noin ällikällä lyämään ja kiusoittelemaan niin että meinas kyllä panetus tulvia yli. Kiitos tästä muistosta kuitenkin.
T.ap
Ps. En silti aio hölmöillä enkä ylittää rajaa koska sinäkään et halua. Silti ihminen toivoisi signaaleja. Ihminen on ristiriitainen olento. Tällä kai hyvä ja unissani voidaan sitten suudella...
Sama juttu, sulla on kauniit lanteet! Saako niitä sivellä, tai hipaista ohittaessa?
Tottahan toki hän saisi jos vain näkisimme, välimatkaa on. Minkälaiset on kaivatun naisesi lanteet? Onko hän hoikka vai muodokas? Vai ehkä pyöreä?
Ap
No hipaista.... löysään siis vähän 😉
Joo löysää vaan. Olen miettinyt taktiikkaa miten pääsen niihin käsiksi.
Jos saisin päättää niin tämä mies koskettaisi ohimennen mihin tahansa. Tietäisin siitä. Kyllä sen sähkön tuntee, koski minne tahasa. Tämä on mieletöntä kun haluaa jotakuta niin paljon että jatkuvasti panettaa... Ja meidän tilanne on se ettei voida mitä vaan rällätä keskenämme. Se vaatii nimenomaa hienovaraisuutta.
Tilanne vaatisi rommipaukun.. Sen verran nyt on tällä naisella pää sekaisin.
Aapeee
Olenkin miettinyt, miksi minua aina panettaa lähelläsi... Mmmm :)
Noh se on tämmöstä. Minkäs teet.
Aistitko minua vai toisinpäin? :)
Ainiin ja sun alaselkä on maaaaaiiiinio! Just sieltä pyllyn yläpuolelta.
Olen otettu. Tai olisin jos olisit se mies. Mitä naisella oli päällä kun tapasitte viimeksi?
Mustaa.
Niin oli tällä miehelläkin mustaa päällä. 🤔
Mulla on melkein aina. Joskus muutakin..
;) Jep. Kesähelteillä....
Vai "mistä" helteistä ne aina puhuu säätiedotuksissa?
Jaa a :) koskahan näemme seuraavan kerran..
Kyllä me näemme vielä! Onpahan mitä odottaa ;). Älä huoli näistä epäsäännöllisyyksistä, asiat "lutviutuu" aina kohdilleen.
Okei joo.. Näin mä toivon <3 Onpahan mitä odottaa se on totta. Hauskaa on luvassa, ainakin kivaa, tai kiihottavaa ;) Liian hauskaa ei saa olla :o
Kiihottava kuulostaa hyvältä :). Olen täysin samaa mieltä.
Mmm m 🙂 olisitpa hän.. Uskaltaisinpa kertoa sulle suoraan nämä asiat. Miksi se on niin vaikeaa?
Noh. Antaa elekielen puhua. Kun on monta ihmistä ympärillä, asiat aina hankaloituu, sama miten olisi kavereita. Asiat "johdattuu", salakavalasti.
Lupaan olla kavalampi. ;)
Okei teeppä se ;) Kyllä tämä vielä jotenkin loksahtaa kohdilleen jos on niikseen..
Kyllä minä sinulta silti viestiä aina odotan. Esim. Mitä kuuluu? Monta kanavaa on mitä kautta helppo olla yhteydessä.
Mutta luotan että osaat hoitaa homman kotiin tyylikkäästi. Teet juuri kuten tunnet parhaaksi.
Jep, sori olen ollut sulkeutunut mielessäni jonkun aikaa. Yritän vain hahmottaa sisältäni tulevia viestejä. Olen melko jäljillä. Tänään loksahti pari oleellista palasta paikalleen. Anteeksi, jos olen vaikuttanat töykeältä, tai semmoinen "innostus" on ollut vaihtelevaa. Olen ollut hieman vetäytynyt viime aikoina.
Käydään ostamassa sulle nätti mekko joku päivä. Katselisin sinua mielelläni semmoisessa, jos passaa?
Hmm <3 Ymmärrettävää. Onhan sun elämässä muutakin kuin haihatella ihmisten ja himojen perässä kuten minullakin. Sisältöä piisaa elämässä. Aina oot mielessä vaikka en laittaisikaan pitkään aikaan mitään viestiä.. Teen sen tietoisesti kun en halua kuormittaaa.
Mekko passaa. Mutta et olekaan nähnyt vielä minun mekkovalikoimaani kokonaan. Jäänyt hieman vähälle niiden käyttö.. ;)
Aijaa? :Q Mielelläni näkisin ne päälläsi! Niistä näkee sinun pikkuhousut varmasti paremmin läpi kuin asukokonaisuudessa jossa yleensä sinut näen.
Se voi olla juuri niin ;) pistän mieleen. Tosin jos nähdään kylmän sään aikaan, minä olen farkuissa.. Mutta ei sitä tiiä mitä vielä tuut näkemään..
Auta armias... <3 Meidän pitää tehdä lähemmin töitä. <3
Liittyykö sinun ja hänen kaveruuteen työ? Ikävä kyllä minun ja hänen kohdalla ei :(
Ap
Voeeeeee jummi jammi. En mä tiedä. Vetäsen tähän hätään semloisen oljenkorren, että en tunne olevani työssä.
No sillä miehellä on kyllä aikast kiva työ.. Minä kehitän itteeni vähä muulla tavoin nykyään. Saanko kysyä raakaa ikähaitaria niin ei tuhlata aikaamme täällä? ;)
Jätän tän palstan nyt joksikin aikaa. Korvike todelliselle kanssakäymiselle. Taidan viikonloppuna soittaa hänelle niin asiat selviää. Heippa ja öitä.
Ap
30 hujakoilla plusmiinus 5.
Hehehe! Teitä on 2 samalla aaltopituudella. On tää taas "helppoo".
Hmm 🤔 Vois jopa osua. Ainoa miinus tuo työjutska. Tunnette ilmeisesti työn kautta joten tää nyt osaltani ei oikeen toimi. Tai siis no se sun toinen juttu mikä ei oo toistaseks varsinainen työ.. Sen puolesta varmaan nähään. Eri asia päästäänkö juttelemaan. Mies on hitusen minua nuorempi. Melkein saman ikäinen..
Tää on tosi kuluttavaa roikkua täällä. Pakko pian mennä.. Johtaako tää mihinkään.. Tuntuu että useampi vastaa ketjussa. En ainaa oo muistanu pistää että oon ->
-> Ap
Joo ei, kyl tää pasahti karille ja japanilaiset risteilyalukset on kaikki ruksittu taas yli laivanupotuksessa.
Mut anyways! Hyväilkää toisianne, kauniit ihmiset!
Jep. Mä aion kyllä ottaa häneen yhteyttä. Nyt hän sitäpaitsi taitaa nukkuakin nyt..
Että onnea tänne kaikille. Tehkää kuten minä. Kertokaa kohteelle. Ette voi vielä menettää mitään.
Ap
Otan kahdella sormella sen lantion paljaasta ihosta kiinni. Aaaah! Tule kissimirri, täällä ompi maitova.
Lanne-trolliko täällä taas haluaa hipaista :(
Mua ei kiinnosta läheisyys kenenkään kanssa. Ainoa mitä voin tehdä on halata vaatteet päällä. Tässä asiassa olen hyvin ehdoton eikä mielipiteeni koskaan muutu.
No sitten halaat vaatteet päällä :D
Ainoa syy miksi puran tuntemuksiani tänne on tilanteeni omituisuus. Jos tää mies näkisi mun kirjoitukset, tajuaisi kyllä.
Paras ystäväni on palstan lisäksi ainoa joka tietää ajatuksistani kyseiseen mieheen.
Ap
Se toinen haluaa niin paljon enemmän, kuin mitä pystyt antamaan. Pitäisikö unohtaa kokonaan. Ei tästä tule, kuin pahamieli kummallekin.
Niinpä. Alan olla sitä mieltä, etten enää edes halua ketään elämääni, en ystävääkään.
No sitten antaa vaan olla ja tekee asian selväksi toiselle. Se on todellista muista välittämistä olla rehellinen.
Ap
Mutta se on raskasta. On tullut, niin tärkeäksi mulle.
Harmillista.
Hah. Norsu kyttää komeaa miestä. Joillain ei ole mitään käsitystä omasta tasosta. Katsele sinä kuule vain niitä lähikapakan puleja.
Sori trolli. Et pysty mua loukkaamaan invaliidikommentillasi. En oo norsu ja oletan kirjotustyylisi olevan liian vanhan ihmisen. Olen aika nuori. Kiitos nyt kuitenkin huolenpidosta. Ei noi lähikapakat oikein uppoo.
Ap
Samat henkilöt täällä vastaavat ensin kivasti ja sitten alkavat trollata. Mukavasti alkanut keskustelu sitten loppuu siihen äkkiä. No päävikoja on monenlaisia. Kirjotustyyli paljastaa nää persesilmät 😂 en taida seurata tätäkään enää..
Ap
Ohita ne mielessäsi. Älä anna niiden mennä pinnan alle. Hyvä sä oot.
Menkööt menojaan joo 👋 mokomatkin
Yhtään en ole. Hellin ilman varallisuuttakin ihan mainiosti. Tosin en kuulu sulle...
Ööööö mihin tää liittyy
Jos ei vastannut mitään, niin tarkista puh numero.
Kaikkee teki uskotte. Buahahahhaaaaaaa
Ap