voisiko joku hieman kokeneempi kertoa että onko ns. koiratyyli anaaliseksiä vaiko uppoaako kalu emättimeen?
ja mikä miehiä niin viehättää tässä asennossa, vai viehättääkö?
koiratyyli
22
16260
Vastaukset
- nainenn
normaalisti siinä naidaan ihan emättimeen. Ja naisestakin tuntuu hyvältä kun mies voi panna kunnolla ja osua g-pisteeseen.
- nainen täällä taas
Luulisin, että koiratyylillä tarkoitetaan takaapäin pimpsaan laittamista, ei kai ne koirat paljon anaalista ole kiinnostuneet. Tai mistäpä sen tietää =)
Siitä en ole varma mikä siinä miestä kiehtoo, mutta minua kiehtoo monikin asia. Siinä asennossa voi ottaa hieman (!) rankemmin, tietysti edelleen satuttamatta toista. Ja jostain syystä penis tuntuu isommalta ja hieroo juuri sitä oikeaa paikkaa!- Anonyymi
Juuri niin halukas nainen nelinkontin pylly paljaana miehen edessä saa miehen villiksi, niimpä akti voi olla varsin raisua. Onhan asennossa jotain eläimellistä.
- man69
se kun naisen perse on siinä näkyvillä ja persehän on yleensä naisen kaunen osa, eli voi sanoa et nelinkontin nainen on parhaimmillaan.
- Anonyymi
Niin on,siinä asennossa on pysty tissitkin😂
- Froggy the doggy
Ensin konttailette pitkin huoneistoa,nuuhkitte toistenne perseitä,pureskelette parit sukat ja kengät palasiksi,juotte ja syötte kupeista iltapalaa,uros voi nostaa tässä välissä koipea ja merkata huoneet omikseen.Sitten kihnutatte itsenne makkariin ja siellä uros nousee päällesi ja suorittaa pikaisen mutta sitäkin rajumman nainnin takaapäin.Aktin jälkeen murisette toisillenne ja uros siirtyy nurkkaan nuolemaan muniaan(jos ylettää).
- neiti
Tottakai uppoaa mihin se työnnetään,siitähän se riippuu,tai sitten koiratyylissä nuollaan vain munia,kuten koiratkin,suosittelen että kokeilet näitä kaikkia,jos ei nuoleta munia,syö muutama koirankeksi,ni johan alkaa nuolettamaan.
- hohhoi..
Eiköhän tuo "koiratyylisi"tarkoita juuri sitä takaapäin naimista. Sen saa sitte iha itte kukin päättää et kumpaan reikään sitä halutaan se vehje työntää.. ;)))
Olitko oikeesti tosissas?? - emmef
Miehistä en tiedä mutta itse pidän erityisessti kun minua naidaan seisten takaapäin. Varsinkin aamulla hampaita pestessä on ihanaa jos mies työntää aamustondiksessä olevan kalun vielä viimeyön liukastettuun pilluun.
- ....
Eikös se ole se luonnollinen tapa?
Tarkoitan vain, että jos katsoo vaikka jotain luontodokkareita, niin harvemmin näkee mitään "normaali asentoja", yleensä eläimet naivat takaapäin, ja ehkäpä siksi sitä sanotaan "koiratyyliksi"... Mutta totuus on, että ihmisetkin ovat ennen tehneet sen niin, eikä se asento ole pelkästään koirille, varmaan ainakin 99% nisäkkäistä nai takaapäin. Tietääkseni ihminen on ainoa poikkeus, mutta se poikkeus johtuu oikeastaan vain kulttuurista/tms. eikä sille ole tietääkseni mitään biologista syytä.
Koska ihmiset ja ihmisen sukulaislajit ovat naineet takaapäin, niin elimetkin ovat muotoutuneet sellaisiksi, että ne sopivat parhaiten juuri takaapäin...- evoluution tulos
Ihmiset harrastavat seksiä toisin sen takia, että se on juuri biologisen kehitksen syytä ja evoluution tulos. Kasvokkain tapahtuva rakastelu lujittaa kumppaneiden välistä suhdetta ja antaa näin jälkeläisille paremmat mahdollisuudet selviytyä. Tietenkään nykyään ei niin väliä, mutta ennen oli tärkeämpää.
- hyvä,
evoluution tulos kirjoitti:
Ihmiset harrastavat seksiä toisin sen takia, että se on juuri biologisen kehitksen syytä ja evoluution tulos. Kasvokkain tapahtuva rakastelu lujittaa kumppaneiden välistä suhdetta ja antaa näin jälkeläisille paremmat mahdollisuudet selviytyä. Tietenkään nykyään ei niin väliä, mutta ennen oli tärkeämpää.
mutta takaapäin on vähän pitkä matka pussata naidessa. No muutenkin se on makuasia, sanoi mäyräkoira, kun muniansa nuoli, heh.
- taitaa olla...
evoluution tulos kirjoitti:
Ihmiset harrastavat seksiä toisin sen takia, että se on juuri biologisen kehitksen syytä ja evoluution tulos. Kasvokkain tapahtuva rakastelu lujittaa kumppaneiden välistä suhdetta ja antaa näin jälkeläisille paremmat mahdollisuudet selviytyä. Tietenkään nykyään ei niin väliä, mutta ennen oli tärkeämpää.
aika luonnollisin asento.Kirkon lähetyssaarnaajat yrittivät alkuasukkaita valistaa "omaan" asentoon(=lähetyssaarnaaja),koska heidän mielestään takaa päin pano oli "eläimellistä".
Että tässä olen edellisen kanssa hieman eri mieltä,koska avioliittokin oli kirkon keksimä homma ehkäistä sukupuolitauteja,jotka tosin eurooppalaiset alkuasukkaille veivät.
Evoluutiosta vielä sen verran,että miehen terskan muoto on siksi sellainen,että sen tarkoitus oli alunperin vetää edellisen "miehen" siittiöt ulos.
Että sellaista tästä suhteen lujittamisesta. - kokeilemisenarvoista
Koiratyyli on parhaimmillaan kun näet vieraan miehen naivan vaimoasi takaapäin. Siinä on oikeasti jotain eläimellistä ja eläimellisen kiihottavaa. Vieraan hoidettua hommansa pääset pumppaamaan vieraat siittiöt pois.
oi huhu,kyllä on ihme kommentejä,asutteko kuussa,tai oleteko tosiaan noin ulkona seksi asioissa
- SEKSIROBOTTI
Koiratyyli tarkoittaa emättimeen työntymistä. Takapuoleen työntymistä kutsutaan anaaliseksiksi.
Siinä voi periaatteessa valita mihin työntää. Emätin on kyllä suositumpi.
Itse suosin asentoa sen kätevyyden takia. Siinä mies ja koira voi kätevästi vaihtaa lennosta paikkoja.- Anonyymi
Uh-huh... aikas kiimaiselta menolta tuo kuulostaakin... ootkos tuota oikeasti kokenut, että mies ja koira ovat sinua vuorovedoin naineet? ;)
t: Pervo-mies Anonyymi kirjoitti:
Uh-huh... aikas kiimaiselta menolta tuo kuulostaakin... ootkos tuota oikeasti kokenut, että mies ja koira ovat sinua vuorovedoin naineet? ;)
t: Pervo-miesKäytännön sanelema pakko. Tosin nautin siitä kovasti. Siitä mitä koirat juttelee koirapuistossa en välitä. Mutta miehen jutut on tärkeämpiä. Se kun pääsee liukkaille koiran jälkeen niin tiedän ettei se levittele kokemuksiaan.
Jos mies olisi pelkästään katsojan roolissa en olisi vaitiolosta niin varma.- Anonyymi
Godivan kirjoitti:
Käytännön sanelema pakko. Tosin nautin siitä kovasti. Siitä mitä koirat juttelee koirapuistossa en välitä. Mutta miehen jutut on tärkeämpiä. Se kun pääsee liukkaille koiran jälkeen niin tiedän ettei se levittele kokemuksiaan.
Jos mies olisi pelkästään katsojan roolissa en olisi vaitiolosta niin varma.Uh-huh...
Nähdäpä joskus ihan oikea ja varsinainen doggy style livenä... Nainen kontillaan, koira selässään niin en todellakaan mitään kylillä huutelisi vaan vaitiolo olisi enemmän kuin varma :)
Eritoten josko sitä itsekin "joutuisi" astutuksi ;-)
t: Pervo-mies
- Anonyymi
Doggystyle oli alunperi takaapäin pilluun mu si nää nyky pervot muokkas senkin asennon perseeseen vetämiseks
- Anonyymi
Sinä runkkari kun et ole saanut kumpaakan panna.Olet ollut vaan kimppa panopuuna mahtoi olla perse kipee.Olet oikein sika pervo.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei sinä nainen
Haluan olla rehellinen – olet hämmentänyt minua todella paljon. En ota sinusta mitään selvää, ja ehkä juuri siksi huomaa833014Kelan perkeleellinen käytäntö
Kun äiti joutuu hakemaan Kelalta tukia vähien tulojen tähden, niin aina otetaan huomioon lapsen tilillä olevat rahat. Ei3052657Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi1891486Voi kulta rakas
Kyllä minäkin olen sinuun rakastunut. Oisit avautunut tunteistasi aiemmin niin ei tarvitsisi kiertoteitä kuulla tästä. �621182Martinan firma haastettiin käräjille
Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.2391078Miksi haluat satuttaa
Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano281001- 70948
- 117940
- 76920
- 72904