Meil on miehen kans yhteinen fantasia kimpasta.. Minä ja useampi mies. Miestäni kiihottaa ajatus katsella minua panemassa muitten miesten kanssa. Mahdollisesti haluaa itsekin mukaan. Tottakai ajatus että saisin kunnon kyytiä ja useammankin miehen huomion kiihottaa minuakin..!
Molemmat ollaan bi ja mieheni on enemmän bottom, kenties ois mahdollista siis myös miesten välinen kiva, jos mä oon tarpeeks viihdytetty.. :)
Oon alle 30v kurvikas ja omaan aika isot tissit, miehellä hyvä peppu vaikka itte sanonki.. 👌
Oiskohan kiinnostuneita? Myös kokemukset kimpoista kiinnostaa!
Kimppakivaa...?
7
<50
Vastaukset
olisi hyvä kuvio.......
- Anonyymi
No varmaan hyvä pohjatieto on, että missäpäin asutte ja missä mahdollinen kimppa järjestetään (teillä, meillä, hotellissa, ulkona, missä?). Myös hakemanne ikä haitari, kumilla vai ilman, montako miestä jne. Näillä karsitte pois jo paljon, siis kiinnostuneita mutta haun kriteerien ulkopuolelle jääviä.
- Anonyymi
Jakorasia huorat painaa kumitta sitten on kuppaa tippuria ja Pahimmassa tapauksessa se äpäräkin vaivoiksi
Kyllä kiinnostaa,ilmoittaudun mukaan...
- Anonyymi
Oota mut elä pitkästy kukkakaali mulukku
kiinostaa myös bi pohjalla kyllä jos pohjanmaan suunnalla asutte ottakaa yhteyksiä nimimerkki ja tämän firman s.posti
38v mies itä-uudeltamaalta olis kiinnostunut osallistua! Pist sp [email protected]
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as713293Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna253013- 512902
- 562708
Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.582578Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)482560On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle542339Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802221- 692108
- 452092