Kimppakivaa...?

Anonyymi

Meil on miehen kans yhteinen fantasia kimpasta.. Minä ja useampi mies. Miestäni kiihottaa ajatus katsella minua panemassa muitten miesten kanssa. Mahdollisesti haluaa itsekin mukaan. Tottakai ajatus että saisin kunnon kyytiä ja useammankin miehen huomion kiihottaa minuakin..!
Molemmat ollaan bi ja mieheni on enemmän bottom, kenties ois mahdollista siis myös miesten välinen kiva, jos mä oon tarpeeks viihdytetty.. :)
Oon alle 30v kurvikas ja omaan aika isot tissit, miehellä hyvä peppu vaikka itte sanonki.. 👌
Oiskohan kiinnostuneita? Myös kokemukset kimpoista kiinnostaa!

7

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olisi hyvä kuvio.......

    • Anonyymi

      No varmaan hyvä pohjatieto on, että missäpäin asutte ja missä mahdollinen kimppa järjestetään (teillä, meillä, hotellissa, ulkona, missä?). Myös hakemanne ikä haitari, kumilla vai ilman, montako miestä jne. Näillä karsitte pois jo paljon, siis kiinnostuneita mutta haun kriteerien ulkopuolelle jääviä.

      • Anonyymi

        Jakorasia huorat painaa kumitta sitten on kuppaa tippuria ja Pahimmassa tapauksessa se äpäräkin vaivoiksi


    • Kyllä kiinnostaa,ilmoittaudun mukaan...

      • Anonyymi

        Oota mut elä pitkästy kukkakaali mulukku


    • kiinostaa myös bi pohjalla kyllä jos pohjanmaan suunnalla asutte ottakaa yhteyksiä nimimerkki ja tämän firman s.posti

    • 38v mies itä-uudeltamaalta olis kiinnostunut osallistua! Pist sp [email protected]

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      37
      9291
    2. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      32
      3811
    3. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      80
      2413
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      118
      2350
    5. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      25
      1925
    6. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      33
      1646
    7. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      15
      1580
    8. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      31
      1396
    9. Kuinka kauan vielä

      jaksetaan vastustaa toisiamme?
      Ikävä
      71
      1247
    10. Esko ja Martina viettävät joulua

      Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen
      Kotimaiset julkkisjuorut
      172
      1032
    Aihe