Millaisin ajatuksin alkavaan viikkoon?
Mitä olette puuhailleet näin sunnuntaina ?
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pyörinyt kotona tehden kodintöitä, ja käynyt tyhjentämässä remonttiin menevää ruokakauppaa.
Ihmetellyt elämää alkavaan viikkoon lähden ajatuksin🤔
Hyvällä, fyysisesti levollisella mielellä näin kuntosalin jälkeen. Uuteen viikkoon toivoen että olisi viimein parempi, merkityksellisempi viikko kuin lukuisat menneet. Ei jaksaisi enää turhia viikkoja elämässään, syövät naista. Ja tietysti, toivoen näkeväni viimein hänet. Kun luopuu toivosta, eikö silloin pitäisi tunnetusti alkaa tapahtua.
Vanhemmilla kyläillyt ja koripallon mm-kisoja teeveestä katellut. Eipä tässä oikein muuta kuin huomista odotella. Sieltähän se maanantai aina tulee.
Kaksi koneellista pyykkiä pesin tossa ja vaihtelin petivaatteet, siivoilin asuntoni.
Tein ruokaa ja tiskailin. Yritin tulkita google mapsia jotta löydän huomenna sinne minne pitää. Vähän jännää et kuinka hollille löydän vai oonko jossain korvessa.
Nyt makaan sängyllä, syön iltapalaa. Näpytän läppärille tätä ja katon bb:tä sivusilmällä ja yritän kuunnella samalla mitä toi blondi juontaja tossa höpäjää
Runkannu