MTV pelkää Pesujen boikottia ja otti Kike Elomaan Uutisvuotoon ja haastatteli Halla-ahoa.
Persujen pelko vaikutti Uutisvuotoon!
4
87
Vastaukset
- Anonyymi
Ei pesuja kukaan pelkää.
Kaupallinen media pelkää, että Persut lopettavat käyttämisen. Persujen kannatus on niin korkealla, että jopa Jan Vapaavuori on alkanut kannattamaan Persuja.
Tämä merkitsee sitä, että Kokoomus ryhtyy yhteistyöhön. RKP heitetään ulos hallituksesta.- Anonyymi
Perusnuori kirjoitti:
Kaupallinen media pelkää, että Persut lopettavat käyttämisen. Persujen kannatus on niin korkealla, että jopa Jan Vapaavuori on alkanut kannattamaan Persuja.
Tämä merkitsee sitä, että Kokoomus ryhtyy yhteistyöhön. RKP heitetään ulos hallituksesta.On sinulla Perusnuori vielä tästä elävästä elämästä paljon opittavaa. Puusilmäisyys näyttää ottavan nyt sinusta vallan.
- Anonyymi
Narrit ovat tyytyväisiä, kun saavat namanasa hetkeksi esille. MTV ei palkää musta miestäkään kuten persut. Husunkin naama on ollu usein esillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1127075
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t324188törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/363645Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3981940- 321447
- 351438
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi621327Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv121068Hajoaako persut kuten 2017?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen1721045Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:111000