Olen melko kokematon gloryholen suhteen mutta muutama kokemus takana ja haluaisin lisää. Onko tapana jos imetän kaluani gloryholessa naisella pariskunnalla tai miehellä koputtaa seinään kun olen laukeamassa? Netin pornovideoissa usein koputetaan ennen kuin alkaa sperma lentämään.
Gloryhole etiketti
11
2475
Vastaukset
Riippuu siitä mitä vastapuoli haluaa, minä otan lastin suuhun, mielellä isosta 18-25cm/3cm mieleen, itsellä paksu, käyn juustoporttissa, markus.
- Anonyymi
Kuopion Juustoportissa kunniareikä?
- Anonyymi
onko Kuopiossa enää glory holea tai mestaa missä voi käydä tyydyttää miehiä. Missä on parhaat ns. puskapaikat ympäristössä?? Olisi 60 ok bim joka voisi silloin tällöin piipahtaa paikassa ja helpottaa paineita. Tuntemattomana käy tai jos ok niin kutsumalla ehkä!
nuolen myös naisen mielellään ym.. Txt ensin nolla neljä yks viis seiska kolm seisk neljä kasi yks.. ok 60 bim
- Anonyymi
Joo sinne vaan. Sitten on hyvä käydä testeissä onko tippuri, aids vai kuppa.
- Anonyymi
Unohdin ihan: Klamydia, oireeton ja yleisin.
- Anonyymi
Tottakai on koputettava, jotta vastapuoli tietää varautua spermatulvaan. Muuten se tulee yllätyksenä, ja voi aiheuttaa kakomista, joka pilaa kokemuksen.
- Anonyymi
Perjantaina tuli kokeiltua gloryholea tampereen filminkatselupaikassa unisexissä. imin muutaman miehen gloryholesta mutta kukaan ei kyllä koputtanut ennenkuin alkoi spermaa pulppuamaan suuhuni. mutta ei haitannut. oli senverran kiihottava kokemus että menen uudestaankin.
- Anonyymi
turun xxx paradisen gloryholea olen muutaman kerran kokeillut ja työnsin vain kullini reikään niin heti tuli imua. siinä kai se juju piileekin että kun ei tiedä minkälainen imijä siellä toisella puolella seinää on.
Luukun avaamisesta, voisi seinämän alta jalalla osoittaa että haluaa imut, esim, kääntää jalkaterän seinämään päin parikertaa, sitten kääntyä että molemmat jalkaterät ovat seinämän alla, ja näin osoittaa että haluaa imettää omaansa ensin
- Anonyymi
On kyllä super kiihottavaa kun vieras anonyymi kalu tulee gloryholeen ja saa herkutella nuolemalla ja imemällä ja saada lastit suuhun. Huomenna unisexin cinemaan imemään.
- Anonyymi
Kyrvän hoitoon passaa hyvin sähköpiiska, syyhypulveri, tulista chiliä ja väkevää sinappia, nokkosia voisi kokeilla nautinnon maksimoimiseksi, toki itse voi kehitellä eksoottisempiakin juttuja nautinnon takaamiseksi.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2393650- 573373
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I892827Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk482646Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve1122377Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352042Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1012001Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva421865Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1041797Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli711139