Olen melko kokematon gloryholen suhteen mutta muutama kokemus takana ja haluaisin lisää. Onko tapana jos imetän kaluani gloryholessa naisella pariskunnalla tai miehellä koputtaa seinään kun olen laukeamassa? Netin pornovideoissa usein koputetaan ennen kuin alkaa sperma lentämään.
Gloryhole etiketti
11
2459
Vastaukset
Riippuu siitä mitä vastapuoli haluaa, minä otan lastin suuhun, mielellä isosta 18-25cm/3cm mieleen, itsellä paksu, käyn juustoporttissa, markus.
- Anonyymi
Kuopion Juustoportissa kunniareikä?
- Anonyymi
onko Kuopiossa enää glory holea tai mestaa missä voi käydä tyydyttää miehiä. Missä on parhaat ns. puskapaikat ympäristössä?? Olisi 60 ok bim joka voisi silloin tällöin piipahtaa paikassa ja helpottaa paineita. Tuntemattomana käy tai jos ok niin kutsumalla ehkä!
nuolen myös naisen mielellään ym.. Txt ensin nolla neljä yks viis seiska kolm seisk neljä kasi yks.. ok 60 bim
- Anonyymi
Joo sinne vaan. Sitten on hyvä käydä testeissä onko tippuri, aids vai kuppa.
- Anonyymi
Unohdin ihan: Klamydia, oireeton ja yleisin.
- Anonyymi
Tottakai on koputettava, jotta vastapuoli tietää varautua spermatulvaan. Muuten se tulee yllätyksenä, ja voi aiheuttaa kakomista, joka pilaa kokemuksen.
- Anonyymi
Perjantaina tuli kokeiltua gloryholea tampereen filminkatselupaikassa unisexissä. imin muutaman miehen gloryholesta mutta kukaan ei kyllä koputtanut ennenkuin alkoi spermaa pulppuamaan suuhuni. mutta ei haitannut. oli senverran kiihottava kokemus että menen uudestaankin.
- Anonyymi
turun xxx paradisen gloryholea olen muutaman kerran kokeillut ja työnsin vain kullini reikään niin heti tuli imua. siinä kai se juju piileekin että kun ei tiedä minkälainen imijä siellä toisella puolella seinää on.
Luukun avaamisesta, voisi seinämän alta jalalla osoittaa että haluaa imut, esim, kääntää jalkaterän seinämään päin parikertaa, sitten kääntyä että molemmat jalkaterät ovat seinämän alla, ja näin osoittaa että haluaa imettää omaansa ensin
- Anonyymi
On kyllä super kiihottavaa kun vieras anonyymi kalu tulee gloryholeen ja saa herkutella nuolemalla ja imemällä ja saada lastit suuhun. Huomenna unisexin cinemaan imemään.
- Anonyymi
Kyrvän hoitoon passaa hyvin sähköpiiska, syyhypulveri, tulista chiliä ja väkevää sinappia, nokkosia voisi kokeilla nautinnon maksimoimiseksi, toki itse voi kehitellä eksoottisempiakin juttuja nautinnon takaamiseksi.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a505889Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,464395Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�1494113Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K913660Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii712889Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1062527Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut432046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan561846Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä
Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii2421724Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä361504