Olen melko kokematon gloryholen suhteen mutta muutama kokemus takana ja haluaisin lisää. Onko tapana jos imetän kaluani gloryholessa naisella pariskunnalla tai miehellä koputtaa seinään kun olen laukeamassa? Netin pornovideoissa usein koputetaan ennen kuin alkaa sperma lentämään.
Gloryhole etiketti
11
2627
Vastaukset
Riippuu siitä mitä vastapuoli haluaa, minä otan lastin suuhun, mielellä isosta 18-25cm/3cm mieleen, itsellä paksu, käyn juustoporttissa, markus.
- Anonyymi
Kuopion Juustoportissa kunniareikä?
- Anonyymi
onko Kuopiossa enää glory holea tai mestaa missä voi käydä tyydyttää miehiä. Missä on parhaat ns. puskapaikat ympäristössä?? Olisi 60 ok bim joka voisi silloin tällöin piipahtaa paikassa ja helpottaa paineita. Tuntemattomana käy tai jos ok niin kutsumalla ehkä!
nuolen myös naisen mielellään ym.. Txt ensin nolla neljä yks viis seiska kolm seisk neljä kasi yks.. ok 60 bim
- Anonyymi
Joo sinne vaan. Sitten on hyvä käydä testeissä onko tippuri, aids vai kuppa.
- Anonyymi
Unohdin ihan: Klamydia, oireeton ja yleisin.
- Anonyymi
Tottakai on koputettava, jotta vastapuoli tietää varautua spermatulvaan. Muuten se tulee yllätyksenä, ja voi aiheuttaa kakomista, joka pilaa kokemuksen.
- Anonyymi
Perjantaina tuli kokeiltua gloryholea tampereen filminkatselupaikassa unisexissä. imin muutaman miehen gloryholesta mutta kukaan ei kyllä koputtanut ennenkuin alkoi spermaa pulppuamaan suuhuni. mutta ei haitannut. oli senverran kiihottava kokemus että menen uudestaankin.
- Anonyymi
turun xxx paradisen gloryholea olen muutaman kerran kokeillut ja työnsin vain kullini reikään niin heti tuli imua. siinä kai se juju piileekin että kun ei tiedä minkälainen imijä siellä toisella puolella seinää on.
Luukun avaamisesta, voisi seinämän alta jalalla osoittaa että haluaa imut, esim, kääntää jalkaterän seinämään päin parikertaa, sitten kääntyä että molemmat jalkaterät ovat seinämän alla, ja näin osoittaa että haluaa imettää omaansa ensin
- Anonyymi
On kyllä super kiihottavaa kun vieras anonyymi kalu tulee gloryholeen ja saa herkutella nuolemalla ja imemällä ja saada lastit suuhun. Huomenna unisexin cinemaan imemään.
- Anonyymi
Kyrvän hoitoon passaa hyvin sähköpiiska, syyhypulveri, tulista chiliä ja väkevää sinappia, nokkosia voisi kokeilla nautinnon maksimoimiseksi, toki itse voi kehitellä eksoottisempiakin juttuja nautinnon takaamiseksi.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jussi Halla-aho huolissaan Sofia Virrasta
Jussihan on vanha vihreä. Onko tässä kyse alkukesän kiimasta, kun aidan toisella puolella oleva vihreä alkaa kiinnostama204988Sofia Virta kadonnut....onko juomassa?
Virran poissaolo eduskunnasta on herättänyt huomiota. Esimerkiksi Ilta-Sanomat kertoi aiemmin, että Virta on ollut tällä634016Julkista rahaa ei tule antaa senttiäkään yksityisille yrityksille
Julkinen raha on meidän yhteistä rahaa, ja se raha on tarkoitettu yhteiseen käyttöön, kuten esimerkiksi tuottamaan palve723584Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.732678Tytti Tuppurainen: Suomen pakolaiskiintiö pitäisi nostaa 10 000 vuodessa
asia on faktaa, noin Tytti sanoi aiemmin. Kun taas Orpon hallitusohjelman mukaisesti Suomen pakolaiskiintiö on pudotettu1472443Halla-aho sivaltaa edustajantyöstään lintsaavaa Sofia Virtaa
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/937c74d7-f905-4466-b9b4-abd017fe5b63 Kansanedustajan on ilmoitettava poissaolosta592328Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl632113Mitä tapahtui?
Mitä tapahtui keskiviikkoiltana kun oli paljon hälytysajoneuvoja ja mediheli?272077- 1281571
Martina Aitolehti läpäisi Erikoisjoukot - Tilittää umpirehellisenä kuvauksista
Martina Aitolehti selvisi Erikoisjoukot koulutuksesta. Hän myös malttoi pääosin pitää mölyt mahassaan, vaikka saikin ko371505