Luuta lakaiskoon siivouksessa

SDP:n on siivottava listoiltaan husut, al-taeet ja muut näkkäläjärvet jo kuntavaaleissa, jos kannatusta vakaville adioille halutaan tavoitella.
18<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Husu fantasioi persujen "katoamisesta". Näin on ennenkin unelmoitu juutalaisten tai kansanviholliten osalta...

Husu on selvästi ylittänyt rajan ja ehdot, joilla hän on päässyt SDP:n kunnallivaaliehdokkaaksi. On toimien aika.

1Äänestä
  • Luulen kyllä äänestäjien pudottavan nämä seur. vaaleissa.

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Luulen kyllä äänestäjien pudottavan nämä seur. vaaleissa.

    Ei+husua.99%+allahin+apinoista+kun+on+MusuHusseinin+kanssa+100%+samaa+mieltä.Pari+muunsukupuolista+tai+hinttaria+mamua+kannattaa+väljempää+uskonnontulkintaa,+mutta+hihhuli+on+aina+hihhuli+ja+99%+äänestää+Husselia.

    Äänestä

Eiköhän siellä perussuomalaisten kansanedustajien joukossa liene paljon hirveimpiä konnia ja tuomittuja kuin aloittajan nimeämät demarit.
Ensin kannattaa putsata oma pesä ja vasta sitten arvostella toisin ajattelijoita!!

Äänestä
  • Eikö demuretkuja pidä siivota??

    Äänestä

  • Ei voi siivota, kun pitäisi aloittaa pääministeristä.

    Äänestä

  • Tällä hetkellä suurimmat rosvot löytyvät kyllä demareista.

    Äänestä


  • Halla-aho eroaa ensi vuonna, jos ymmärtää yhtään mitään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eikö demuretkuja pidä siivota??

    Sellaisia 'retkuja' ei ole demareissa.

    Äänestä

Hakkaako petosantti kusetuksissa Sipilän?

Äänestä
  • Olet ymmärtänyt nyt väärin, politiikka on asioiden hoitoa.

    Äänestä

Pitäähän olla edes yksi puole näille rosvoille, SDP sopii siihen tarkoitukseen oikein hyvin, joska sillä puolueella ei ole antaa mitään muutakaan.

Äänestä
  • Persuilla on tuomittuja eniten tässä maassa.

    Äänestä

Demarit ovat sivistynyt ja oikeudenmukainen puolue, joten lakaiskoon ihan vaan persujen ihka oma luuta puolueen eduskuntakelpoiseksi, jotta pystyvät persujen kansanedustajiksi valitut edes käyttäytymään eduskunnan arvovallan mukaisesti.

Sivistykseen kuuluu ensinnäkin ihmisoikeuksien tunteminen ja niiden noudattaminen ... ja ennen kaikkea eduskunnassa!

Äänestä
  • Sivistykseen kuuluu ensinnäkin ihmisoikeuksien tunteminen ja niiden noudattaminen Ja huolehtiminen vanhuksista ja eläkeläisistä

    Äänestä

Ei luuta lakaise demareissa, eihän se lakaise persuissakaan, siellä on tuomittuja puheenjohtajasta alkaen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

SDP:n on siivottava listoiltaan husut, al-taeet ja muut näkkäläjärvet jo kuntavaaleissa, jos kannatusta vakaville adioille halutaan tavoitella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu