Se ainoaksi jäänyt kerta

Anonyymi

Meitä oli kolme sälliä ja kaksi gimmaa. Oli ensin puhe, että vaihdetaan vauhdissa, mutta kun olin hommissa toisen gimman kanssa ja vielä kakkoseen, niin osattomaksi jäänyt sälli tuli sinne taakse hipelöimään ja rupesi työntelemään meikäläisen ryppyreikään. En sitten kuitenkaan käskenyt lopettaamaan kun se koko tilanne tuntui niin hurjalta. Se sitten loppui, niin kuin ne loppuvat ja pienen siistimisen jälkeen ainakkin meikäläinen häipyi paikalta eikä tuollainen ole tuon jälkeen toistunut. Joskus tulee mieleen, että miltähän tuo tuntuisi vuosikymmenten jälkeen

8

208

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kamala kokemus, siihen ei autaku uusinta, mutta onnistunut.

    • Anonyymi

      Mun aisurin pepussa on kanssa käyty, sen jäjkee oli hommat jäissä ja sain vakuutella pitkään ettei ole homoilua. Nyt on taas homma käynnissä kahden tai kolmen kimpassa ja liukkari mukana, pikku aisurini suostuu mihin vaan, kun näytän liukkapulloa ja voitelen siltä pepun, vihdoinkin saan seurata alfalle sannettavaa kunnon poskihoitoa ennen minun panemista.
      Olisi kiva vaihtaa peppukokemuksene alfa naisesi kanssa, voisin opettaa hänelle aisurin käsittelyä.

      ps. enpä ole pahemmin aisurini pepaa pihdannut, aina on alfalle anneetu jos on halunnut..

      • Anonyymi

        Täydellisen alistumisen nautinto mistä osaa nauttia vain ihan tietynlainen mies. Mutta myös aivan tietynlainen nainen. Jos sopivat luonteet kohtaavat se voi jopa toimia.


    • Hyi hitto

      • Minkä helvetin takia olet tällä palstalla, kun et tästä touhusta tykkä. Olet ilmeisesti jonkin sortin masokisti.


    • Kannattaa kokeilla vielä.

    • Anonyymi

      Kerran pannessa naista takaapäin mielessä pyöri fantsu kullista perseessä. Voisi olla huikea tunne kun nussiessa naista saisi samalla itsekin munaa sisään ja saisi orkun kulli perseessä.

      • Anonyymi

        Kerran olen tämän kokenut. Kaveri, tyttöystävä ja minä harrastimme ryhmäseksiä. Tyttöystävä oli alla ja kaveri kipusi keskenkaiken taakseni ja alkoi sovittamaan omaa aisaansa minuun. Vähän yllätyin, kun hän oli tätä 110% hetero porukkaa, mutta annoin hänen sen tehdä. Tuntui alkuun kipeältä ja siinä mentiin hitaasti ja tyttöystäväkään ei liikkunut alla enkä itse pystynyt heidän välissä nussimaan ollenkaan. Tyttöystävän kanssa suudeltiin kun kaveri painoi menemään, mutta sitten alkoi tuntua ihan helvetin hyvältä. Oma kulli oli löystynyt hetkeksi tyttöystävän pillussa, mutta kohta alkoi tuntumaan että orkku tulee, kyrpä tärähti kivikovaksi ja tuntui niin saatanan hyvältä että meinasi taju lähteä ja siinä iso mies huusi nautinnosta. Minä en käytännössä tehnyt itselleni mitään vaan kaveri nussi minulle orkun ja sai samalla itsekin. Hänen mäihät tuli perseesen ja minun mäihät pumppautui tyttöystävän pilluun.

        Se tuntui siihen asti hyvältä ja sitä olen kaivannut monta kertaa sen jälkeen. Mutta sen orkun jälkeen tuntui siltä kuin hän olisi vetänyt koko perseen ulos ja se ulosveto ei tuntunut ollenkaan hyvältä. Orkku sai ne lihakset jotenkin liian herkiksi. Sen jälkeen kokeilin pari kertaa dildolla runkata perseeseen, mutta vaikka se tuntuu runkun aikana hyvältä, mutta oman orkun jälkeen on sama tylppä kipu aunuksessa kun sen vetää pois, joten en ole enää ryhmäseksissä antanut kaverin vedellä ja anaalirunkku niin että vetää dildon ennen orkkua pois on yhtä tyhjän kanssa.


    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 121
      1520
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      203
      1006
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      148
      619
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      223
      520
    5. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      499
    6. 30
      472
    7. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      11
      444
    8. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      182
      433
    9. Onko tämä meidän yhteys

      Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
      Ikävä
      39
      408
    10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      18
      393
    Aihe