Olen kyllä huomannut viestisi. Rakastan sua hullun lailla, olet koko ajan mielessäni, että älä ole siitä huolissasi. Rakastuin suhun melkein heti, tunnen että olisit aivan täydellinen minulle. Rakastan sussa kaikkea, sun luonnetta, ulkonäköä ja tunnen voimakasta fyysistä vetoa sua kohtaan. Voi kun uskaltaisin vaan ottaa sinuun yhteyttä, mutta ei oo niin yksinkertaista se.
Sinulle rakas mies
Anonyymi
37<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Uskallatko kertoa ikähaarukasi - 3 vuoden tarkkuudella niin voin thedä asialle jotakin?
Kyllä kaikki vielä järjestyy parhain päin, naiseni :) On tämä kyllä ollut aikamoista, ei voi käsittää edes <3
Yksi sana unohtui kokonaan, mutta lisään sen nyt; rakas naiseni.
❤ Rakas olet mullekin.
Nyt löysin tämän vastauksesi <3 Saunasta tulin.
Mä oon just lähdössä elokuviin. Mukavaa iltaa sulle.
Mitä menet katsomaan? Mukavaa elokuvailtaa!
Se oli yks kauhuleffa, kesti melkein kolme tuntia. Mä oon nimittäin kauhuleffojen ja-kirjallisuuden fanittaja.
Eipä tosiaan Kaa , olet sinä aikamoinen luuska Akka ja huora, vittua täytyy vääntää tosissaan enne kuin olet tyytyväinen.
Viestini sulle...täälläkö muka?
Palstaharha taas voimissaan. Kyllä se siitä asettuu.
Lemmestä höpertyneet harhojen vallassa. Ja olen yksi heistä.
Kivasti muuten kirjoitit. Just tällaiset lämpimän höperöt viestit auttaa jaksamaan. En ole ainoa höpertynyt.
Et todellakaan. Höperehtijöitä on palsta väärällään.
Joku näistä viesteistä saisi olla minulle.
Voi hyvä luoja!
Saisi varmaan juu, jokaikinen hönö löytää täältä sen omansa...
:) Nölmöjä ollaan, rakastuminen tekee tosi hölmöksi.
Hmmm. Nölmö🤔
Hölmöjä piti olla. Se nainen tekee hölmöksi, liekö itsekin.
En tykkää italianpadasta, mutta kanarisotto on tällähetkellä suosikkini. Teen sen usein aikaa säästääkseeni kuivista pata-aineksista.
Ehkä rohkaistuminen tulee jossain vaiheessa jomman kumman puolelta, tai molemmilta. Tuota odotellessa.
Olisitpa hän?! Kuin meidän elämästä´´https://www.youtube.com/watch?v=WAthN5vpkzs
Hyvä kappale! Niin totta..
Sama juttu. Menin sekaisin sinusta jo ensinäkemällä eka palaverissa, jossa näin vain profiilisi. Hullua..
Maanantainahan me nähdään taas töissä!
No niin nähdäänkin ja olen siitä iloinen :)
Jaa meni ohi. Oman ihastuksen näen vasta ensi viikolla töissä.
Olen vaistonnut sinun tuntemuksesi nainen jo siitä lähtien, kun viimeksi nähtiin. Tulit syliini. En usko, että tämä aloitus on mulle, mutta se sopii jotenkin hyvin...meihin.
No jos olet huomannut viestini niin miksi et vastaa jotain. Se on nyt sun vuoro. Tuosta viestistäsi saa käsityksen että odotat jotain sattumaa että yhteydenpito jatkuis. Se ei jatku jos sinä ap et tee mitään. Uskalla.
Olen jo vastannut.
Mikä siitä yhteydenotosta tekee monimutkaisen?
Aloittajalle
Ihana viesti aloittajalta, suoraan sydämestä. Tulee jotenkin tosi lähelle....
Mutta hölmöjen hölmöilyjähän nämä vaan.
Olet huomannut viestini..täälläkö tunteiden kaatopaikalla vai todellisen maailman puolella? No tunteiden kaatopaikka sekin on :(
Missä päin Suomea tämä on ap?
Miksi pitäisi olla missään päin Suomea? Internetti se on muuallakin...
Ap on itä-hämeestä.
Oli kyl kivaa tekstiä ap;lta, voikun hän ajattelisi noin minusta voisin todeta olevani onnekas, ku samoin ajattelen. Monet asiat paremmaksi muuttuisi ja murheet vähenisi kerralla minimiin.