Voi hitsin vitsi kun möhlin sen mahdoton jutun.

Vaikka en ole mitenkään edes varma siitä oliko se sinä vai ei. Aloin miettimään vasta myöhemmin sen lyhyen juttelun jälkeen asiaa... ja tajusin hölmöyteni. Enkä oikein osaa mitenkään alkaa selvittämään asiaa niin kai tämä on jo hukkaan heitetty.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisko huomenna? Nyt alkaa olemaan jo kello niin paljon... mutta jos huomenna yritän? Vaikka varmasti olen täysin väärin tulkinnut kaiken... tämä on vain aloittajan pohdintaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaikka en ole mitenkään edes varma siitä oliko se sinä vai ei. Aloin miettimään vasta myöhemmin sen lyhyen juttelun jälkeen asiaa... ja tajusin hölmöyteni. Enkä oikein osaa mitenkään alkaa selvittämään asiaa niin kai tämä on jo hukkaan heitetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu