Onpa kuivaa juttua tänään

Yrittäkää nyt ihmiset saada vähän säpinää palstalle ;)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Millaista? Eikö suukot ja halit riitä?

Äänestä

Kaiketi hellät suutelot kelpais aloittajallekin? ;)

Äänestä

Yhtä kuivaa kun sun jutut,älä selvitä jeesus ristos on kunkku muumilaakson vai onko,säpinän tunnetko sillä cian kärsä käryvää.fi Ps. Teikäläisen kuivalihat pyykkiinarulla, johti polizei operaatioon sillä myrkytyskeskuksen johtava anal-yytikko totesi:S44tan@ on tämän takana älä selvitä hik olen kakalla takana on vessasi täh^$#&???

Äänestä

Kaikki jo nukkumassa? Yksi tai kaksi kierrättää enää samaa aloitusta. Ihmiset on tylsiä. Vastahan tässä vauhtiin pääsi:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yrittäkää nyt ihmiset saada vähän säpinää palstalle ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu