Kova jätkä

Kova jätkä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hui ny pelottaa,sanoi jeesus opetuslapsilleen,juudas kertoi tarinaa käärmeestä saatanan, kolumbus kietoi kätensä neitsyt mariaan, neitsyys oli tiessään.fi ps. Cian kärsä kovettui haistaessaan katkeran Ex juutalaisen sillä messuteltta ei pysyisi muuten pystyssä, älä selvitä senkin hattivatti teikäläisen iltasatu on tässä vai onko ole rauhassa olen tarkkiksella

Äänestä

I know vaikka mulla ei ole kulkusia 😝

Äänestä
  • olet siis palliton miäs

    Äänestä

Nii oon ja sekös sua ärsyttää 🤪

Äänestä

Oli rohkeaa. Peukku sille. Tykkäsin.

Äänestä
  • mitä hän teki? :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kova jätkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu