Miksi niin usein 502 tai 504?

Anonyymi

Elikkä Bad Gateway tai Gateway rimed out?

Selaimessa tavallisesti useita välilehtiä auki ja muut pelittävät paitsi Suomi24. Tehtävienhallinta näyttää tavaraa liikkuvan.

Miksi Suomi24 jumittaa?

Sekä tässäkin tuo sama reCAPTCHA riesa. Etenkin uutta aloitettaessa on pakko kirjautua, muutoin tuota riesaa ei saa. Onko tosiaan ylivoimaisen vaikeaa laittaa sille vaikka kutsunappi?

1

73

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Moi! Tällaisia ongelmia voi välillä esiintyä, mutta ne pyritään aina korjaamaan mahdollisimman pian. Kyseisen ongelman seurauksena paransimme palveliemme suorituskykyä ja seuraamme tilannetta. Ymmärrämme toki, että ärsyttää, jos kesken hyvän keskustelun systeemi ei toimi normaalisti, vaikka se olisi vain hetkellistä. Kannattaa silti odotella rauhassa, sillä yleensä kyse on väliaikaisesta ongelmasta.

      Terkuin,
      Emma
      Suomi24-tiimi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      107
      1173
    2. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      62
      1143
    3. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      64
      863
    4. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      146
      856
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      68
      757
    6. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      108
      667
    7. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      94
      618
    8. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      54
      598
    9. 78
      571
    10. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      39
      538
    Aihe