..Vihjeitä, olisiko kellään??
Vakioon
Lauantaille
5
1119
Vastaukset
- vakio asiakas
Vetoguru antaa hyvän haravan ja Tietäjät hyvät pohja-analyysit joukkueista, sekä ideakkaan järjestelmän. Niillä pääset jo pitkälle jos et ole aktiivi jalkapallon seuraaja.
- kyseisiin
Kiitos paljon, tuli ihan hyviä vinkkejä.
- Veikkaaja
Mene tuonne Jorman sivuille tällä pastalla. Siellä on Jormalla ja vierailijoilla hyviä vihjeitä.
- älä narraa
Veikkaaja kirjoitti:
Mene tuonne Jorman sivuille tällä pastalla. Siellä on Jormalla ja vierailijoilla hyviä vihjeitä.
Poika ei anna ilmaisia vinkkejä missään...
- JormaEinari
älä narraa kirjoitti:
Poika ei anna ilmaisia vinkkejä missään...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323027Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2012663Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1131271Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411238- 721136
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3031131Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211025Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8973