Liian pikainen laukeaminen

Anonyymi

Olen 50v mies ja ongelmani on liian nopea laukeaminen. Muutama työntö ja laukean vaikka ajattelen kuinka epämiellyttäviä asioita. Onko muilla samoja ongelmia ? Miten saisin itseni kestämään edes viisi minuuttia ?

6

306

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Loppuuko kiinnostus yhteen laukeamiseen?
      Jos ei, niin haittaako se niin jos ekalla kerralla tulee nopeasti. Toisella kerralla kestää jo pitempään.

    • Anonyymi

      Ahkera runkkailu tiukalla otteella ilman lisäkiihoketta 3 kertaa päivässä poistaa ongelman. Viikko tätä kuuria, panemaan ja kas, et meinaa lauta lainkaan..

    • Anonyymi

      Jaa a. Ei selvinnyt että mitä panet ja mihin laukeat? Täällä on niin monenlaista sairasta laukojaa, että onko siis kyse kumppareista, pakoputkista, muttereista, polkupyörästä, käkikellosta, vai mistä?
      Jos ihan normaalien jutut on, niin kannattaa se vastapuolen pillu voidella liukkarilla todella liukkaaksi. Vie siten tuntoa vehkeestä pois, kun ei tule sitä "hankausta". Onhan selvää että nalli paukahtaa kuivana paremmin ku märkänä.
      Toki jos tää ei auta, kannattaa nussiessa aatella myös asuntolainaa tai mopon sytytystulppaa. Hidastanee hitusen...
      Ehkä parasta on se että työnnät sorsapillin pakoputkeesi ja mietit mielessä, että nyt ei saa laueta. Aatteleppa noloa tilannetta kun ilmeisesti vaimoasi nait, niin onhan siis noloa kun hekumanhetkellä alkaa sorsa kaakattamaan.

    • Anonyymi

      Kyllä sun on nussimiset nussittu. Ei tuommosella mulkulla voi muuta tehdä kuin kuseskella jo se tuolla lailla ruikkaa melkein alkuunsa. Keksi jotain muuta tekemistä ittellesi ja jätä nämä panohommat semmosille miehille jotka jyystää mulkut vereslihalla toista tuntia laukeamatta. Ala vaikka katiskoja väsäilemään, saat sitten lammesta särkiä ja lahnoja.. Unohtuu niissä touhuissa kuule naintihommat täysin.

    • Itsellä oli nuorempana samaa vikaa, ja sitten avioliiton aikaan myöskin, koska kyllä kaikki puuhat on kiihottavempia kun on rakkaus pelissä! Pitkässä suhteessa onneks ehtii keksimään kaikki konstit tuommoisiin. Useimmiten vaimoni, vaikka ei ollut aina helpoin tyydytettävä, niin laukesi jo esileikeissä suuseksin yhteydessä. No meinaa sitä ongelmaa olla joskus vieläkin, mutta ei niin pahasti kuin aikanaan. Sitten keksin konstin millä sitä laukeamista voi hallita oikeastaan vaikka kuinka pitkään! Kun alkaa tuntumaan että kohta lentää, niin kalu pois pillusta, ja annat hyvää suuseksiä naiselle muutaman minuutin, ja eiku kalu takasin sisään! Taas riittää potkua toviksi! Ja toi on ollut myös lähes varma keino saada nainen tulemaan joka kerta, kun käy suulla hyväilemässä useampia kertoja seksin aikana. Ja bonuksena on se, että kun jarruttelet muutaman kerran tulemista, niin sitten kun tulet, on oma orkkusikin miljoona kertaa voimakkaampi! =)

    • Anonyymi

      Olen noin ikäisesi perheenäiti. Voithan käyttää sormiasi ja kieltäsi naisen tyydyttämiseen. Sillä pääsee jo pitkälle.

    Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      327
      1638
    2. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      552
      1340
    3. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      34
      1340
    4. 65
      1051
    5. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      74
      1000
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      53
      776
    7. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      112
      765
    8. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      77
      760
    9. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      42
      713
    10. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      468
      667
    Aihe