Liian pikainen laukeaminen

Anonyymi

Olen 50v mies ja ongelmani on liian nopea laukeaminen. Muutama työntö ja laukean vaikka ajattelen kuinka epämiellyttäviä asioita. Onko muilla samoja ongelmia ? Miten saisin itseni kestämään edes viisi minuuttia ?

6

269

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Loppuuko kiinnostus yhteen laukeamiseen?
      Jos ei, niin haittaako se niin jos ekalla kerralla tulee nopeasti. Toisella kerralla kestää jo pitempään.

    • Anonyymi

      Ahkera runkkailu tiukalla otteella ilman lisäkiihoketta 3 kertaa päivässä poistaa ongelman. Viikko tätä kuuria, panemaan ja kas, et meinaa lauta lainkaan..

    • Anonyymi

      Jaa a. Ei selvinnyt että mitä panet ja mihin laukeat? Täällä on niin monenlaista sairasta laukojaa, että onko siis kyse kumppareista, pakoputkista, muttereista, polkupyörästä, käkikellosta, vai mistä?
      Jos ihan normaalien jutut on, niin kannattaa se vastapuolen pillu voidella liukkarilla todella liukkaaksi. Vie siten tuntoa vehkeestä pois, kun ei tule sitä "hankausta". Onhan selvää että nalli paukahtaa kuivana paremmin ku märkänä.
      Toki jos tää ei auta, kannattaa nussiessa aatella myös asuntolainaa tai mopon sytytystulppaa. Hidastanee hitusen...
      Ehkä parasta on se että työnnät sorsapillin pakoputkeesi ja mietit mielessä, että nyt ei saa laueta. Aatteleppa noloa tilannetta kun ilmeisesti vaimoasi nait, niin onhan siis noloa kun hekumanhetkellä alkaa sorsa kaakattamaan.

    • Anonyymi

      Kyllä sun on nussimiset nussittu. Ei tuommosella mulkulla voi muuta tehdä kuin kuseskella jo se tuolla lailla ruikkaa melkein alkuunsa. Keksi jotain muuta tekemistä ittellesi ja jätä nämä panohommat semmosille miehille jotka jyystää mulkut vereslihalla toista tuntia laukeamatta. Ala vaikka katiskoja väsäilemään, saat sitten lammesta särkiä ja lahnoja.. Unohtuu niissä touhuissa kuule naintihommat täysin.

    • Itsellä oli nuorempana samaa vikaa, ja sitten avioliiton aikaan myöskin, koska kyllä kaikki puuhat on kiihottavempia kun on rakkaus pelissä! Pitkässä suhteessa onneks ehtii keksimään kaikki konstit tuommoisiin. Useimmiten vaimoni, vaikka ei ollut aina helpoin tyydytettävä, niin laukesi jo esileikeissä suuseksin yhteydessä. No meinaa sitä ongelmaa olla joskus vieläkin, mutta ei niin pahasti kuin aikanaan. Sitten keksin konstin millä sitä laukeamista voi hallita oikeastaan vaikka kuinka pitkään! Kun alkaa tuntumaan että kohta lentää, niin kalu pois pillusta, ja annat hyvää suuseksiä naiselle muutaman minuutin, ja eiku kalu takasin sisään! Taas riittää potkua toviksi! Ja toi on ollut myös lähes varma keino saada nainen tulemaan joka kerta, kun käy suulla hyväilemässä useampia kertoja seksin aikana. Ja bonuksena on se, että kun jarruttelet muutaman kerran tulemista, niin sitten kun tulet, on oma orkkusikin miljoona kertaa voimakkaampi! =)

    • Anonyymi

      Olen noin ikäisesi perheenäiti. Voithan käyttää sormiasi ja kieltäsi naisen tyydyttämiseen. Sillä pääsee jo pitkälle.

    Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      136
      7580
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      423
      7051
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      69
      3593
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      137
      3216
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      109
      2754
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      44
      2298
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      126
      1926
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      23
      1793
    9. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      26
      1556
    10. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1457
    Aihe