Liian pikainen laukeaminen

Anonyymi

Olen 50v mies ja ongelmani on liian nopea laukeaminen. Muutama työntö ja laukean vaikka ajattelen kuinka epämiellyttäviä asioita. Onko muilla samoja ongelmia ? Miten saisin itseni kestämään edes viisi minuuttia ?

6

228

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Loppuuko kiinnostus yhteen laukeamiseen?
      Jos ei, niin haittaako se niin jos ekalla kerralla tulee nopeasti. Toisella kerralla kestää jo pitempään.

    • Anonyymi

      Ahkera runkkailu tiukalla otteella ilman lisäkiihoketta 3 kertaa päivässä poistaa ongelman. Viikko tätä kuuria, panemaan ja kas, et meinaa lauta lainkaan..

    • Anonyymi

      Jaa a. Ei selvinnyt että mitä panet ja mihin laukeat? Täällä on niin monenlaista sairasta laukojaa, että onko siis kyse kumppareista, pakoputkista, muttereista, polkupyörästä, käkikellosta, vai mistä?
      Jos ihan normaalien jutut on, niin kannattaa se vastapuolen pillu voidella liukkarilla todella liukkaaksi. Vie siten tuntoa vehkeestä pois, kun ei tule sitä "hankausta". Onhan selvää että nalli paukahtaa kuivana paremmin ku märkänä.
      Toki jos tää ei auta, kannattaa nussiessa aatella myös asuntolainaa tai mopon sytytystulppaa. Hidastanee hitusen...
      Ehkä parasta on se että työnnät sorsapillin pakoputkeesi ja mietit mielessä, että nyt ei saa laueta. Aatteleppa noloa tilannetta kun ilmeisesti vaimoasi nait, niin onhan siis noloa kun hekumanhetkellä alkaa sorsa kaakattamaan.

    • Anonyymi

      Kyllä sun on nussimiset nussittu. Ei tuommosella mulkulla voi muuta tehdä kuin kuseskella jo se tuolla lailla ruikkaa melkein alkuunsa. Keksi jotain muuta tekemistä ittellesi ja jätä nämä panohommat semmosille miehille jotka jyystää mulkut vereslihalla toista tuntia laukeamatta. Ala vaikka katiskoja väsäilemään, saat sitten lammesta särkiä ja lahnoja.. Unohtuu niissä touhuissa kuule naintihommat täysin.

    • Itsellä oli nuorempana samaa vikaa, ja sitten avioliiton aikaan myöskin, koska kyllä kaikki puuhat on kiihottavempia kun on rakkaus pelissä! Pitkässä suhteessa onneks ehtii keksimään kaikki konstit tuommoisiin. Useimmiten vaimoni, vaikka ei ollut aina helpoin tyydytettävä, niin laukesi jo esileikeissä suuseksin yhteydessä. No meinaa sitä ongelmaa olla joskus vieläkin, mutta ei niin pahasti kuin aikanaan. Sitten keksin konstin millä sitä laukeamista voi hallita oikeastaan vaikka kuinka pitkään! Kun alkaa tuntumaan että kohta lentää, niin kalu pois pillusta, ja annat hyvää suuseksiä naiselle muutaman minuutin, ja eiku kalu takasin sisään! Taas riittää potkua toviksi! Ja toi on ollut myös lähes varma keino saada nainen tulemaan joka kerta, kun käy suulla hyväilemässä useampia kertoja seksin aikana. Ja bonuksena on se, että kun jarruttelet muutaman kerran tulemista, niin sitten kun tulet, on oma orkkusikin miljoona kertaa voimakkaampi! =)

    • Anonyymi

      Olen noin ikäisesi perheenäiti. Voithan käyttää sormiasi ja kieltäsi naisen tyydyttämiseen. Sillä pääsee jo pitkälle.

    Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      151
      11396
    2. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      28
      8092
    3. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      56
      5874
    4. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      162
      4749
    5. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      15
      4661
    6. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      32
      4331
    7. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      84
      4193
    8. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      84
      3477
    9. Juuri muiston ne

      Rakastuneet katseesi. Huh
      Ikävä
      80
      3240
    10. Miten paljon

      Olet halunnut mun kanssa?
      Ikävä
      48
      1741
    Aihe