Et kyllä varmaa kauaa sinkkuna pysy

Nainen. Veikkaan että treffipyyntöjä satelee :)
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pyh, hiljasta on😑

Äänestä

Haluaisin vain yhden ainoan treffipyynnön yhdeltä spesiaalilta mieheltä niin se olisi siinä. Muiden ehdotukset ei juuri hetkauta.

Äänestä

Se on tässä tavoitteena, treffailla ja iloitella.

Äänestä

No ei satele kyl. Sulta odotan.

Äänestä

Onhan noita treffejä kieltämättä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nainen. Veikkaan että treffipyyntöjä satelee :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu