On täällä pääasiassa niin helvetin heikkotasoista trollaamista ja paskanjauhamista. Enimmäkseen palstahäirikkö antipersun toimesta, mutta ei palstapersukaan kyllä pahasti jälkeen jää antipersun hölmöydestä. Toivottavasti tälle palstalle löytäisi usampi tavallinen tallaaja, eivätkä vain nuo pari jotka kirjoittelet kommenttejaan, muka eri kommentoijina.
Tässä palstassa on yksi ihan helvetin hyvä puoli. Tällainen tavis voi tuntea itsensä neroksi !
5
81
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri hänen ansiostaan palsta on tyhjentynyt poikotoi palstaa se on parasta että tämä häirikkö katoaa palstalta..
- Anonyymi
Hommasta tulee taas tänne vittuilemaan persuja. Pitävät meidän juttuja paskana. Vittu me kirjotetetaan just niinku tykätään. Eiks meidän persujen pitäis olla veljiä yhdessä? Kannattaaks soittaa suuta?
Mitähän tuokin, korkeatasoisuuden tajunanvirran huippu mahtaa hakea ? Persut veljiä keskenään ? Mihin lahkoon sinä sitten oikein kuulut ? Perussuomalaiset on puolue, eikä tarkoitus ole mitään veljeyttä kokea, vaan ajaa Suomen ja suomalaisten etua.
- Anonyymi
Hommalaiset kuvittelee olevansa eliitti persuja. Täällä voi kirjottaa just niinku ajattelee, eikä tarvi koko ajan ajatella.
Mutta siitä huolimatta, olisi syytä ajatella ennen kuin kirjoittaa, ja mitä kirjoittaa. Hommalaisten kuvitelmista en tiedä, mutta ennen palstalle kirjoitusta olisi kyllä hyvä olla edes jotain ajatusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po804277Niin voimakkaat tunteet
Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi202807Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen
sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk242684Puhe on halpaa
Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.441886- 251716
- 1521520
- 1251501
Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?
Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin1071434Nainen, se on vain karu totuus, että
sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja2811395Joko aiheuttamani pettymys
on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.931346