On täällä pääasiassa niin helvetin heikkotasoista trollaamista ja paskanjauhamista. Enimmäkseen palstahäirikkö antipersun toimesta, mutta ei palstapersukaan kyllä pahasti jälkeen jää antipersun hölmöydestä. Toivottavasti tälle palstalle löytäisi usampi tavallinen tallaaja, eivätkä vain nuo pari jotka kirjoittelet kommenttejaan, muka eri kommentoijina.
Tässä palstassa on yksi ihan helvetin hyvä puoli. Tällainen tavis voi tuntea itsensä neroksi !
5
86
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri hänen ansiostaan palsta on tyhjentynyt poikotoi palstaa se on parasta että tämä häirikkö katoaa palstalta..
- Anonyymi
Hommasta tulee taas tänne vittuilemaan persuja. Pitävät meidän juttuja paskana. Vittu me kirjotetetaan just niinku tykätään. Eiks meidän persujen pitäis olla veljiä yhdessä? Kannattaaks soittaa suuta?
Mitähän tuokin, korkeatasoisuuden tajunanvirran huippu mahtaa hakea ? Persut veljiä keskenään ? Mihin lahkoon sinä sitten oikein kuulut ? Perussuomalaiset on puolue, eikä tarkoitus ole mitään veljeyttä kokea, vaan ajaa Suomen ja suomalaisten etua.
- Anonyymi
Hommalaiset kuvittelee olevansa eliitti persuja. Täällä voi kirjottaa just niinku ajattelee, eikä tarvi koko ajan ajatella.
Mutta siitä huolimatta, olisi syytä ajatella ennen kuin kirjoittaa, ja mitä kirjoittaa. Hommalaisten kuvitelmista en tiedä, mutta ennen palstalle kirjoitusta olisi kyllä hyvä olla edes jotain ajatusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke261799- 1051458
- 771401
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671026- 61892
- 47876
- 64843
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t27810Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62787- 127755