Olisitpa minun omani

Edes yhden yön <3

Hyvää yötä ihana.

https://www.youtube.com/watch?v=9p9Hl0YP6Mk
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tää mies on yhden naisen oma aina. Mikään muu ei käy.

Äänestä
  • 😂😂😂niin kun se yksi joka käy vaimoltaan Sala trefeillä. Mä näin se epätoivoisen pari kertaa trefeillä ja nauroin itseni kipeäksi. Molemmat kerrat istuin ystävien seurassa syömässä. Petturi on aina petturi. Mäpä voitin sen antamalla sille lahjan jota se ei koskaan unohda 😂😂😂

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    😂😂😂niin kun se yksi joka käy vaimoltaan Sala trefeillä. Mä näin se epätoivoisen pari kertaa trefeillä ja nauroin itseni kipeäksi. Molemmat kerrat istuin ystävien seurassa syömässä. Petturi on aina petturi. Mäpä voitin sen antamalla sille lahjan jota se ei koskaan unohda 😂😂😂

    Huoh 🙄🙄...SAL

    Äänestä

Hyvä biisi on kyllä. Ihania ajatuksia. Keltähän nää on ja kelle. :'( <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Edes yhden yön <3

Hyvää yötä ihana.

https://www.youtube.com/watch?v=9p9Hl0YP6Mk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu