Kyllä bensan ja dieselin hinnat on vielä alhaiset koska ihmisillä varaa ajaa viikonloppujen illat hupiajoa, kaupunkien keskusta kiehuu hupiajelusta.
Ilmaston suojelusta ei ole tietoakaan.
Miksi hallitus ei tee asialle jotain, vuodet vierii ja keskustelu ilmaston suojelusta käy yhä kuumempana ja nopeasti täytyisi tehdä jotain..mitään ei tapahdu!
Myös tällaiset "pienet" seikat kuten hupiajelu saastuttaa ja se olisi jokseenkin aika helppo kieltää tai jollakin tavoin tehdä niin kalliiksi että se loppuisi tai ainakin vähenisi.
Bensa halpaa!
Anonyymi
0
64
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1262668
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562137Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.241721- 1291528
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641288- 681283
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?711210- 891055
- 90979
- 128931