Tyrän valohoito

Anonyymi

Kävin kerran lääkärissä ja minulla todettiin ensimmäisen asteen siitintyrä.

Lääkäri suositteli valohoitoa mutta minulla oli juuri menossa itse tekemäni hengellisen virren veisuu ja kuulin lääkärin sanovan että hyväksi olisi palohoito.

Menin paikalliseen krematoorioon ja kiipesin uuniin, pian lämpötila nousikin jo lähemmäksi 1000 astetta.

Lämpötilan yhä noustessa jouduin jopa hieman löysäämään kravaattia ja käärimään paidan hihojani, lopulta kuumuus oli niin suurta että jouduin ottamaan pvc stringitkin pois ja vilvoittamaan siitintäni housun halkiosta.

Yhtä äkkiä uunin luukku avautui ja Saatana yritti tulla uuniin saunavihdan kanssa. Tartuin saatanaa sarvista ja pyöritin edes takaisin. Saatana onnistui kuitenkin lyömään minua hiilihangolla ja vajosin tajuttomuuteen.

Heräsin saunan lattialta, naapurin mies heilui hulluna saunan ulkopuolella ja uhkasi polttaa koko saunan jos joku on heti siittimessä kiinni kun oven avaa.

Seuraavalla viikolla lopetin liiman haistelun.

1

92

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samanlaiset vaivat oli enollani. Helpotti kun sai fistuura hoitoa.joltain dominalta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      272
      1694
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      47
      1559
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      151
      1261
    4. 141
      1066
    5. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1037
    6. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      74
      1001
    7. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      467
      956
    8. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      73
      953
    9. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      47
      891
    10. Kesä ja nuorison mopoilu

      Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta
      Suomussalmi
      152
      867
    Aihe